şükela:  tümü | bugün
 • sabah gazetesinin yazıişleri müdürü. insanda tacı, tahtı bırakayım sabahta muhabir ve hatta çaycı olayım isteğini uyandıran kişi
 • bir fotoğrafı diğerine uymayan, güzel mi çirkin mi anlayamadığım uzun suratlı, garip isimli kadın.
 • çok komik bir isimdir bu balçiçek pamir. okunuş açısından düşündüm.
 • üzerine kusmak istediğim şahsiyet.
 • bilgisizliği bir yana gerçekten hayatımda gördüğüm en kötü yazılara imza atan gazeteci kişi..
  bu kadar kötüsünü görmedim..
 • kose yazisini gunluk tutmakla karistirmis olabilecek sahsiyet. devamli takip etmiyorum * ama bir iki kere okumus olsam da olmamis diyorum.
 • bugünkü yazısında céline dion denen tahammül ötesi kadının sahne şovunu öve öve bitiremeyen eski kumral, yeni yapay şarışın gazeteci kişişi.

  hangi açıdan eleştirsem bu gazateciyi bilemiyorum. geçenlerde eski fotoğraflarını karıştırıyormuş, kaşları kalınmış, saçları da boyalı değilmiş, ayy iğrenç buluyormuş eski halini. şu son nişantaşı kadını yapay sarışın prototipinden pek memnun belli ki. sonra ayşe arman gibi yunuslarla havuza dalmış antalya'da, onu anlatmıştı koca bir gazete sayfasının yarısında. bir de paso kocasından bahsedip duruyor.

  şimdi şunu söylemek isterim, tamam ayşe arman denen, pek onaylamasak, takdir etmesek de ülkede günlük tutar gibi, yediğini, içtiğini, sevdiğini, öptüğünü anlatan bir figürümüz var zaten elimizde. yani bu tür kadın yazılarının başlatıcısı diyelim, saygı duyalım. peki neden öykünmek ona? eğer farklı bir şey yapacaksan tamam ama hem onun yolundan gidip hem de hiç de inandırıcı olmamak sinir bozucu. bak gülse bilsel'e, onun da kocası var, o da okumuş "kaliteli" okullarda, hiç sizin gibi "dostlar alışverişte görsün", "gündem yaratıcısı olmalıyım", "ay ben beyaz türküm", "yunuslarla yüzdüm ne güzel" triplerine giriyor mu.

  yazmayacaktım bir şey ama şu céline dion olayı bardağı taşıran son damla oldu. ben sevsem, konserine gittiğimi gizlerdim utanıp.

  ps: ola ki "madem sinir oluyorsun, eleştiriyorsun, ne demeye yazılarını izliyorsun bu kadınların?" sorusu sorulursa "merak etmeden duramıyorum", "gündemi takip etmek istiyorum" cevabını vermek isterim, veririm.
 • bir aralar da hülya dergisi genel yayın yönetmenliğini yapan, giyinmesini bilmeyen çirkin kadın.