şükela:  tümü | bugün
 • 10 küsür yıllık youtube izleyicisi olarak şimdiye kadar izlediğim en iyi videolara sahip kanal, jhai bhole ki! yürü be kel.
 • şimdiye kadar gördüğüm en sıcak kanlı ingiliz .
 • hindistan'da, hintlilerin bile girmeye çekindiği en pis mahallelerde gezen ingiliz youtuber.

  snob olarak bildiğimiz ingiliz imajına ters bir görüntüsü var. hindistan'da bir çok lehçe olduğu için ayak bastığı her yerde ilk iş olarak, üç-beş kelime de olsa "merhaba, nasılsınız, güle güle" gibi kelimeleri öğrenip insanlarla çok iyi iletişim kuruyor.

  hatta insanlarla o kadar iyi anlaşıyor ki; gettolarda yaşayan, baştan ayağa kapalı müslüman kadınlarla inceden flörtleştiği dahi oluyor.

  severek takip ediyoruz.
 • özgüven patlaması yaşayan kel bir ingiliz'in youtube kanalıdır. hindistan'ın ücra köşelerini gezmekle kalmayıp şehrin yerel insanları ile iletişim kurmaya çekinmeyen, beğendiği her dükkana giren ve yarım yamalak hintçesi ile her işini gören bir beyefendidir. youtube'daki en iyi gezi kanalı olması muhtemeldir.
 • az konuşup çok içen, ayyaşın biri gibi durmasına rağmen kemanda vivaldi çalan bir çeçen ve votkanın dibine vurduktan sonra evine davet ettiği adamı ajanlıkla suçlayan çenesi düşük viktor ile takıldığı şu video ile insana adeta eski rus romanlarından bir kesit yaşatan adam.
 • youtube'un bana son zamanlarda onerdigi en enteresan kanal, insani yeni dunyalara goturen cinsten
 • gittiği yerlerde yerlilerle rusça da hintçe de arapça da akıcı şekilde konuşup her türlü yoksul mahalleye girip çıkan dağ tepe ucsuz bucaksız orman demeyen korkusuzca dalan, yolda rastladığı köylüyle kanka olup evinde kalan, dünyanın en fakir yerlerini gösterme iddiasındaki bu adam eğer ajan değilse yakında olacaktır.
 • bu kadar dil bilmesi biraz şüphe uyandırsa da keyifli videoları var.genelde ücra ve fakir yerlerde geziyor, biraz da bu bölgelerdeki yoklukla ilgi kinayeli tavırları var arkadaşın.
 • herkesin gittiği turistik yerleri gezen ve gördükleri her boka şaşıran amerikalı çiftlerden sonra ilaç gibi gelen gezgin.

  jai bhole ki!
 • gezi vlogger'i ama cok farkli bir adam. cok gezdigi icin degil, muhabbeti sardigi icin izliyorsunuz. bazi gittigi yerlerde hic ilginc bir sey olmasa bile yine de izlettiriyor, cok degisik bir karizmasi ve enerjisi var. kanali, 7-8 ay gibi bir surede 600bin aboneyi asmis, cok buyuk basari ve bu basari da kanimca samimiyetinden geliyor, ayrica baya dogal komik biri. kanali takip edenler bir yerleri gormek icin degil, adamin ozguvenini ve insanlarla ne kadar rahat iletisim kurabildigini gormek icin izliyor.

  delhi'de sokaktan porno dergi aldiktan sonra, pisligin icinde bir yerde kaldirimda kafa masaji yaptirmasi, masaji yapan adam suratina suratina oksururken bir yandan sayfalari birbirine yapismis dergiyi okumasi izledigim en absurd seylerden biri olabilir, aklima geldikce guluyorum: https://youtu.be/ym21adekunk

  ikinci favorim belaruslu eski bir polis olan paranoyak ve alkolik viktor'un oldugu bolum. sokakta rasgele tanisip gel seni gezdireyim diyen viktor'la once mezarliga, sonra markete alkol almaya, sonra da kemanla vivaldi calabilen cecen arkadasinin evine gittikleri, biraz ictikten sonra viktor'un tamamen zit bir karaktere burunup bald'u once ikinci dunya savasinda neden gelip bize yardim etmedin diye sonra da amerikan ajanligiyla suclayip uzunca tartistiktan sonra evden sutladigi bolum. sacmaligi bir yana, bu ne cesaret diyorsunuz izlerken: https://youtu.be/oaletsyicyi

  ucuncu favorim ve kanalin en cok izlenen videolarindan biri olan, cernobil'e cok yakin olan ve uzun zaman once cogu kisinin terkettigi bir koye gidip oradaki bir avuc insandan birine yaklasip icelim mi diye sordugu ve adamin da bald'un yaninda votka oldugunu ogrenmesiyle barakadan bozma evine davet edip birlikte ictikleri bolum. insanlarin oralarda nasil yasadigina sasiriyor insan. dolaptaki tek sey olan bir tabak yemegi cikarip ikram etmeleri, 90 yasindaki kadinin pisi tarzi bir sey verip al sosuna da batir demesi, rahmetli anneannemi hatirlatti: https://youtu.be/aic73xzplgu?t=791

  baska bir favorim de yine les gibi bir sokak lokantasinda oturup alkolsuz "super strong" bira icerken yanina yanasan sacma sapan bir adamin durup dururken bir sex problemi oldugundan bahsetmesi ve 12 yasindan beri her gun masturbasyon yaptigini anlatmasi. bircok videoda yasanan wtf anlarindan en tuhafi da budur heralde, pislik herif bizim bald'un kel kafasindan tahrik olmus olabilir: https://youtu.be/qfd8mwg1cws?t=400

  bonus: mr. 100 rupee

  videolarini hizla tukettigim icin ben pisman oldum biraz.