şükela:  tümü | bugün
 • hanimin kizkardesi
 • (bkz: stepne)
  askerliğin ilk haftasında öğrenilen müstehcen şarkı
 • baldan tatli* olan akraba
 • mujde ar ve kadir inanirin ilerde klasik olacagina inandigim filmi. "uzum yesene eniste" repligi hafizalardan silinmez. lunchtogether'in favori filmi.
 • yüzü ay parçası gibi
  saçlar simsiyah
  hele bir durup bakışı var ya

  bir duyan olacak diye
  nasıl korkarım bilemezsin
  mecaz anlam sözlerin var ya

  baştan çıkarır beni
  o tatlı tebessümün
  bir işve var her halinde

  adem yasak elmayı
  yemiş kovulmuş
  ben ayvayı yedim sayende (x2)

  bababababaldız
  yapamam yalnız
  bababababaldız
  olamam yalnız
  akraba sayılırız
  yapamam baldız

  enişte deme bana dayanamıyom
  seni görmeden ben yapamıyom
  çek elini elimden tuhaf oluyom
  bi kaza çıkmadan
  baldız...

  bak şimdi bir gören olacak
  komşular uygunsuz bulacak
  komşuları boşver geç
  ablan anlicak

  baldız.........
  (muck) öperim baldız

  baldız baldan tatlısın
  sen ne desen haklısın
  ablandan çok farklısın
  sen bir tanesin
  baldız

  sakın beni yanlış anlmama
  yamuk yapar mıyım ablana
  rezil olucam ele aleme
  bir bak halime

  ba ba ba ba baldız

  şeklinde sözlere sahip gayet sağlam bi grup vitamin şarkısı
 • hamarat olanlari el uzerinde tutulmasi gereken akraba cesidi.*
 • aksamdan sarhos mu yattin
  kafayida duvara mi carptin
  yoksa tersinden mi kalktin
  baldiz niye optun beni

  diye nakarati olan ankarali turgut sarkisi.
 • baldan tatlı olmasına hiç sözüm yok. tabii her baldız baldan tatlı mıdır, yoksa tatlı olan kaçak saçak yalanması, yutulması mıdır onu da bir düşünmek ilâzım.

  bu sözü buyuran şahıs kardeşimiz, belli ki baldızı bir güzel yalamış ve görmüş ki, aslında yiyiştiği hanımefendiden alamadığı tadı, keyfi bu hanımkızımızla yaşamış. oysa ben ne baldızlar biliyorum içinde insan yok. her şeye rağmen enişte olunduğunda bu baldız müessesesi, enişteye karşı eksantrik bir duyarlılık sergiler. kıskançlıktan doğabilecek elde etme kaygılarını, girişkenliklerini bir yana bırakırsan, bazı bazı baldız, eşten daha anlayışlı olur. peki neden? her şeyi de bana sormayın kardeşim. yine de değinilmesi gereken aynı kişiyle aynı şeylerin sürekli paylaşılması, aynı tepkilerin alınmasından doğan bıkkınlıktır. yine kadınlara özgü bir özellik olarak kadınlar istedikleri zaman olağanüstü anlayışlı, dinleyişli, ilgili olabilirler. baldız da bunu yapar, içinde bulunduğu içsel durumlar gereği.

  sözün sahibi şahıs kardeşimiz, aynı yalamaklardan bıkmış olacak ki, o sırada tesadüfen el dil değdiği baldız bacımız ona baldan tatlı gelmiştir. buraya belki de değinmiştim.

  son kertede değinmek istediğim şey şu ki, bal tatlıdır oh, iyidir, balın da cinsleri, daha tatlı olanları vardır ki baldız da balın safhasında bir neşveye benzedilmekte. ki lakin, bal fazla yenirse, hele balın daha balı haddinden fazla yenir yalanırsa, insanı fesada götürür, zarar verir, dengesini bozar, hastalık eder. en net, anzer balı'ndan bunu biliyoruz, günde bir çay kaşığı yiyeceksin, abartırsan delirirsin, çıldırırsın. çıldırırsan, delirirsen, baldan da bir tat alamazsın, hatta balı tattırmazlar

  dolayısiyle, bilemiyorum, baldız ne kadar tatlı olursa olsun, hele ki tadı arttıkça, tadına daha az bakmayı gerektirir. çıldırırsın, delirirsin, baldızı bir daha tadamazsın, parmakları kesip, linç edebilirler, onları düşünmek bile istemiyorum.

  her baldızın eti yenmez, her gün baldız eti yenmez güzel kardeşim. e, et nerden çıktı, hani baldan bahsediyorduk. ne bileyim lan ben, bugün cumartesi.
 • bacanagin karisi.
  (bkz: bacanak)
hesabın var mı? giriş yap