1548 entry daha
  • bu oyun türüne hatta oyunlara tamamen yabancı biri olarak hiç beceremeyeceğim ve lezzet alamayacağım neredeyse kesindi. ayrıca oyun oynamaya ayırabileceğim vaktim de o kadar az ki. yine de bir delilik yapıp şans vermek istedim. oynamaya başladığım ilk gün düşündüğüm tek şey ise ufkumu geliştiren ve içimi ısıtan bir şey ile karşılaşmış olmamdı. yeni başladığım bu macera sıcacık devam ediyor. iyi ki yeryüzünde böyle düşünen insanlar var ve böyle bir oyun geliştirmişler. muazzam bir oyun.
  • heroes dışında sıra tabanlı işleri hiç oynayamadım.24-25 yıl önce çıkan efsane final fantasy’lerin,kotorların bile sadece ara sahnelerini izliyordum.bu türü oynamaktan hiç hazzetmeyen aksiyon sever bir arkadaşım bile mutlaka oyna diye tavsiye verince , buna sanatsal bir dokunuş yapılmış belli ki diyerek satın aldım.bakalım nasıl çıkacak.
  • beni acayip yoruyor bu oyun ya. divinity oyunlarını çok severek oynadım. ama bu zar atma olayı yüzünden 1 günlük oyunu 3 günde oynuyorum. şöyle ki mesela kilitli kasa açılacak. 10 istiyor. astarionla açarsan kolay. ama astarion yok partide. hızlı bir değişim de olmuyor ki. eksi puan. kampa gideceksin menü yüklenecek. astarionla konuşacaksın. tekrar menü yüklenecek vs.

olmadı mı zar atacaksın. benim karakter büyücü 2 geliyor 3 geliyor. ne oldu f8 quickload. tekrar menü yükleniyor. ben o sırada napıyorum. alt tab'dan instagram'a bakıyorum. veya ekşide bu entryi giriyorum. oyunda sürekli terim soğuyor.

karakter kritik bir yerde düşük zar attı vuruş kaçırdı f8, sandık açılmadı f8 gün, biriyle konuşurken sezgi zarı düşük geliyor f8. bir yerde giderken gömülü sandık kaçırıyorum tespit edemiyorlar f8. gün içinde defalarca yaşıyorum bunu. 1 görevi 1 günde zor bitiriyorum.
  • şuan 90.saate gelmiş bulunmaktayım.

--- spoiler ---

cehenneme indim, çekici çaldım. olum bu rafael ne boss savaşı ne zorladı be. bir bu ikincisi gow daki final valkür. neyse.

şimdi bu rafaeli ödürdüm, iyi mi ettim kötü mü ettim derken kampa döndüm. rüyada mindflayer geldi ve karaktere baya yavşadı. siktir çektim lavuğa ve gerçek yüzünü gösterdi. yok biz sadece maşaymışız ne derse yapacakmışız falan filan. firavun musun sen kodumun ahtapotu hayırdır lan!? gidip orpheusu salacam şimdi ayar etti götoğlanı.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap