şükela:  tümü | bugün
  • ben bu kadar gereksiz bir icat daha görmedim şu hayatta arkadaş. en pahalı çamaşırı da alsan o balen denen meret yırtık dondan fırlar gibi fırlayıp çıkıyor olduğu yerden. çizik içinde kaldım anasını satayım. cinnet geçireceğim!
  • balen toplumların afyonudur. sanrı yaratır, tek tipleştirir, samimiyetsizdir, ilişkinin ilk yalanıdır.
  • icat edilmiş en can sıkıcı, en keyif kaçırıcı nesnedir. bildiğin sınır memuru.
  • ailemden görmediğim desteği kendisinden görmüş olduğum sütyende yer alan destekleyici, yol gösterici, şekillendirici, parabolik nesne
  • sutyen alır almak ilk işim kendisini söküp atmak oluyor. insanı rahatsız etmekten başka ne işe yaradığını da hala çözebilmiş değilim.

bir de dün gece rüyamda sutyenden fırlayan balen tarafından bıçaklandığımı gördüm. felaketti.
  • ginseng, propolis, polen, omega vitamin hapları gibi takviye edici gıdaları olan bir firma.
  • aralık 2013’te sağlık bakanlığının teşhir ettiği tağşiş ve taklit ile halk sağlığını riske atan firmalar listesinde arz-ı endam etmişlerdi. balen ferfex adlı gıda takviyelerinde afrodizyak etkisi yaratması için hidroksithlohomo sildenafil katmışlar. ankara’lı arı mühendislik firmasının markası.
    bir de; gıda takviyesi kapsüllerinin üretiminde kullandıkları jellerin ‘helal’ olmasına değiniyorlar.
  • likit propolis satan bir marka.
  • nefret ettiğim.
  • başlığı görünce taa yıllar öncesine gittim. yıllar öncesi dediğim mirc'in mirc olduğu zamanlar, sohbet kanallarında takılıyorum, cinsellik, fantezi, lezbiyen, seks...
    8-10 kanal açık.
    o gün de lezbiyen modundayım.
    (bkz: düşüyor mu böyle)
    neyse hatunun biriyle hoşbeş ederken, hatun işkillendi. yok kadınım, lezim diyorum inanmıyor.
    -birşey soracağım dedi
    +sor dedim
    -balen nedir dedi

ııykk, şeeey, benden cevap yok. gördün mü ebenin hörekesini oldum.
    hatunmuş gibi yapan ben o gün hakiki hatundan balen'in ne olduğunu öğrendim.

gençlerr, düşmüyor böyle.