şükela:  tümü | bugün
 • enayi silkelemenin ispanyolcası galiba.
 • herkeste görüyordum, geçen hafta merak edip google a önünde numara yazan spor ayakkabı yazdım direk bu çıktı. orijinali 4-5 bin tl arasında değişiyormuş. kızın ayağı 36 numara bu ayakkabıyla 45 numara görünüyor. köy yerinde falan giyilebilir çamura saplanmaz asfaltta ayağı gereğinden fazla yorar.
 • moda denen olgunun ne kadar aptalca bir şey olduğunu insanın yüzüne vuran marka...

  ayakkabıları çok ön planda eyvallah ama bu milletin ayılıp bayıldığı ayakkabıları, gitse kinetix üretse, gülersiniz, köylü işi dersiniz...

  ama bu adamlar üretince, ' oooooooooo güzelliğe bak, balenciaga yaaaaaa galp galp galp' diyorsunuz...

  spor modelleri rezil tasarımlara sahip bir şey... marka olmasa bırak 700-800 euroları, 10 euro vermezler... marka gücü bir yere kadar, buna tapanlar hakikaten gerizekalı...
 • 20 yaşını tamamlamış, alacak paranız yok ve henüz askerlik hizmetinizi yerine getirmediyseniz tsk sizin için temin etmektedir.

  http://www.adela.com.tr/…ult.asp?p=101&urun_no=1669
 • sorun onun cakma olup olmaması degıl bence.sorun indırımdekı fıyatının 3250-3500tl bandında oldugunu bıle bılmeden 80-90 tlye alıp sadece sosyal medyada gordugu ıcın gıyen bır dusunceye sahıp genc nufusun olması.
 • renkler ve zevkler tartışılmaz tabii de, allah affetsin çirkin ayakkabı yapıyorlar.

  balenciaga da milletin sırf isim için giydiğini biliyor, bir tane yüzüne bakılır tasarım yapmamış. hep aykırı, hep marjinal. yani yanında balenciaga yazmasa, pazarda satılsa, milletin ulan ne kadar kötü yapmışlar, hiç estetik yok mu diyeceği ayakkabılara 1000 dolar fiyat çekmişler, millet de bunu bir zenginlik göstergesi sanıyor inanılır gibi değil.

  bakın ben ayakkabılarını sınıflayayım sizin için.

  2 numara büyük tabanlı, renkleri birbirinden farklı uhuyla yapıştırılmış 12 parça plastikten oluşan sneaker.

  dümdüz tabana yapıştırılmış çorap sneakerı.

  tabanı kalın bir nike cortez, üstü sivri burun ayakkabı gibi olan kimi yeri deri, kimi yeri süet, kimi yeri de iplik olan runnerlar.

  tabanı converse'den düz(nasıl becermişlerse) boğazı bot boğazı kadar yüksek olan sneakerlar.

  diğer markaların her türlü klasik ayakkabısının bir tarafı abartılmışı veya unutulmuşu.

  ve en sevdiğim, klasik şıpıdak terliklerin üstünde kocaman balenciaga yazanları.
 • resmen köyün delisi gibi giyinmiş adama dengesiz üretim hatalı gibi duran ceketini beğenenlerin var olduğunu görmemi sağlamış. sorsan modadan ne anlarız geri kafalı oluruz. bunlara allah belasını versin kadar para verip savunmayın lütfen. söz konusu ceket.
 • yks başvurusu için bir liseye gitmiş bulundum. hey yavrum hey 7–8 bin liralık ayakkabı kızılay dağıtmış gibi herkesin ayağında.

  ayak kanseri olacaksınız gençler, yapmayın.

  tanım: çakmaları peynir ekmek gibi satan marka.
 • yeter artık yeter bu markanın çakma ayakkabılarını keko kızlarımızın ayaklarında görmekten bıktım. hayır giydiğinde içimizden " oha kıza bak lan 7 bin liralık ayakkabı giyiyor" dememizi mi bekliyorlar anlamıyorum. insanın kendine saygısı olmalı ya birazcık.neysen o olacaksın şu hayatta. ne eksik ne fazla.