şükela:  tümü | bugün
 • kaliteli eleştirel mizah yapan bir youtube kanalı. en beğendiğim videosunu buraya bırakayım.
  https://youtu.be/k9zemwqwuv8
 • müthiş eleştirel mizah yapıyor cidden, ben bayıldım.

  https://www.youtube.com/watch?v=8fygqn1dlg0
 • şoker dövmesi yaptırmış. kendisine çok ayar oluyorum. bide son videoda führerimle dalga filan geçiyo bali dikkat bali öldürmiyim seni
 • son zamanlarda gördüğüm en itici yutubır/yutup kanalı.
 • son zamanlarda gördüğüm en iyi yutubır/yutup kanalı.
  ayrıca kıskanıyorum, yutupta son zamanlarda yapmak istediğim şeyi yapıyor adam.
 • uzun zamandır takip ettiğim; mizah anlayışını ve kişiliğini bizzat anlayıp benimseyebildiğim bir arkadaşın başarılı çocuk show'u. şu an kendisi erasmus ile gitmiş olduğu litvanya'dan bu tecrübeleriyle ilgili videolar atıyor. kendisi benden bir yaş büyük olsa da şu an erasmus'ta yaşadığı ve düşündüğü şeyler benim 3 sene önce yaşadığım şeylerin aynısı. o yüzden kendimi izler gibi izledim o videolarını. şu an için de 11 bin civarında abonesi olması da götü başı (henüz) dağıtmamasının bir sebebi diye düşünüyorum.

  türkçe yapılan, lafını sakınmadan ve political correctness kaygısı gütmeden yapılan mizah tam da ihtiyacım olan şeydi, fakat kendisini son zamanlarda biraz bıkkın görüyorum. kendini topla bali, erasmus sonrasına hazırlan asıl orada ihtiyacın olacak mmmyeesss'lere.

  bir de ilk gördüğüm zaman bayağı bally show anlamına geliyor zannetmiştim ve ayrı bir komik gelmişti. zira videoların başında yaptığı kokain çekme imitasyonlarından sonra yaptığı mizah, "bakın çocuklar bunları ancak böyle adamlar söyler" imajını veriyor. bali isminin de aynı muhabbetten çıktığını düşündüysem de meğerse isminin kısaltması olduğunu fark edince "ulan bunu ben düşündüysem bu ruh hastası zaten kesin düşünmüştür de iki anlamlı kullanmıştır" diye takdir ettim. videolarının yarısında kendi kendine konuşan bir adamdan bahsediyoruz neticede. öptüm balicim.