• garmin echomap 72 sv + uhd 54 tm aldım, ama bağlantıları ve montajı nasıl yapmam gerektiği hakkında doğru bilgiyi internette bulamadım.
    youtube'da videolar var ama bana uygun bulamadım.
    fikir veren sağ olsun.
  • garmin 5’e alternatif aradığım (daha ucuzunu) alet. tavsiyelerinize açığım
  • furuno fcv588 / 600 watt ya da maddi güç varsa 1 kw ayna ile tutulamayacak balık yoktur...
  • genellikle amatör balıkçılar tarafından tercih edilen ,büyük balıkçı teknelerindeki baba larına oranla ekonomik sayılabilecek bir çeşit sonar. ses dalgaları yardımı ile teknenin altındaki balıkları gösterdiği gibi aynı zamanda çoğu modeli ayrıca elektronik iskandil ve elektronik termometre vazifesi de görür.
    nam ı diğer fishfinder
  • botun altindan suru suru baliklarin gectigini ekranda gordukce amator balikcinin yuregini hoplatan alet. pek te sanildigi veya umuldugu kadar ise yaramiyor...
  • (bkz: humminbird)
  • evdeki akvaryumda denedim balık malık göstermedi.*

kolay sordum diye sinirlenip cevap vermedi yahut fena kazıklandım.
  • gpsli veya olmayanı şeklinde ikiye ayrılan, derinlik ve belirgin balıkların yerlerini gösteren cihazlardır.

konik ses dalgalarının suya gönderilmesi ve alınması ile verileri taramış olur. kendisinin denizde kullanılması; akıntı, sıcaklık, tuz oranı gibi parametrelerinde işe karışacağından pek tercih edilmez, ilk olarak durağan ve berrak bir bölgede kullanılmalı, huyu suyu anlaşılmalıdır.
hesabın var mı? giriş yap