şükela:  tümü | bugün
1274 entry daha
  • sosyal zekalı oluyorlar..
  • bipolar disorder veyahut borderline disorder hastaliklarina yatkin kisi ya da kisileri icinde bulunduran burcun erkegidir
  • normal bir erkektir.

bu başlık, bir insana yılın herhangi bir tarihinde doğdu diye belirli özellikler eklendiğini sanan cahilleri göstermiştir. bu anlayışa göre dünyada her gün milyonlarca insan doğuyor ve o insanlar hep aynı özelliklere sahip oluyor.

buna inanmak için gerçekten ağır sıkıntılarının olması gerekir.
  • çok pis salağa yatarlar anlamasınız. bunların konuştuğu her kelimeyi iyi irdeleyin. ciddimi trolmü olduğu anlanmaz . salak gibi görünüp en çakal bunlardır ve aşırı zeki bu ibneler. tek iyi yanı tehlike değiller genelde bence. bunlar iki karakterli bile olabilir bir dış dünyaya gösterip pazarladıkları birde içleri o içlere ulaşsak neler var kimbilir bence sosyal zekaları aşırı fazla sakin suskun olduklarına bakmayın çakal lan bunlar çözemesiniz gariptir.
  • dusunuldugu gibi duygusal vs degillerdir. aksine fazlasiyla realistik ve bencil olurlar. dikkat edilmesi gereklidir. o sizi yaralamadan siz onu tavada kizartin*
  • başak burcu erkeği bütün burçları tokatlar
  • hiç balık burcu ile ilgili başlığa denk gelmediğimden, görünce içimden "aaa! balık diye burç vardı hakikaten." dedirten burcun mensubu olduğu erkektir.
  • bazı entrylerde yapılan tanımlamalara binaen lan bu ben dediğim erkektir. ek olarak kendi ile çelişen hele ki bazı sahip olduğu huyları için kendini yargılayan burca mensup kişilerdir ayrıca. bir balık erkeği ile ilişkinizde dikkat edin bir balık olarak size tavsiyemdir. ortası ayarı yoktur ya sürünürsünüz afedersiniz hayatınız s.klir ya da harikalar diyarına yolculuğa çıkarsınız. bu adamla bir işin ortası yoktur.
  • babamdır.
    ota boka sebepsiz bir şekilde hüngür hüngür ağlayabilir ama tüm bu duygusallığı göstermeliktir. iş kendi menfaatlerinin dışına çıktığı zaman kimseye acımaz, çoluğum çocuğum demez, kendine göre takılır.
    bu huyu yüzünden annemle beni mafyatik tiplerle muhatap etmiş, iş batırınca tefecilerden para alıp, faizi ödeyemeyince adamların peşimize düşmesine sebep olmuş ama bize bu durumun önemsiz olduğunu ve salak gibi abarttığımızı söylemiştir.
    üniversite hayatımın bi kısmı götünü bu adamlardan kurtarmakla geçerken, normal bir genç kızdan bir erkek fatma'ya evrilmeme sebep olmuştur.
    hala da aynı gamsız ve egoist tavırlarıyla hayatına devam edip, bizi ölesiye deli etmektedir. saf görünen tilkidir.
  • evde yatıyorken bir anda mıymıntı, duygu sömürgeni, aşağılık, pislik lanet bi adam oldum....
    lan yatıyorum yatıyorum... evdeyim ve kendim kendime yatıyorum. ne zararımı gördünüz ayaküstü?
    edit: bencil, aşağılık kompleksli, yalancı ve tekinsiz de olmuşum. atlamayalım onları.
    yatıyorum bu arada hala, yanlış olmasın...
3 entry daha