• balık erkeği, çelişki ve aykırılıkların adamıdır. bir an saf bir hayalci olur, bir başka an açık, keskin ve tereddütsüz hareketleriyle çevresini şaşırtır. hoşgörüsü, aslan kadınına kolaylık sağlar. balık zor durumlarla diğer burçlara nazaran, çok daha kolay başa çıkabilir ve kendisine yapılan haksızlıklara karşı kin beslemez.
  aslan kadını yine de kaçamaklara dikkat etmelidir. balık erkeği, bir kadın ve evlilik için karar verdiyse, aile anlayışını geliştirecektir. aslan kadının sosyalliğinden çok etkilenir. hoş insanlarla, severek partilere ya da sosyal faaliyetlere katılır. ama sizinle romantik bir ortamda şömine başında yalnız bir akşam geçirmeyi de sever.*
 • balık erkeğinin kanser olduğu, aslan kadının da dişlerini tamamen geçirdiği bir ilişki olur bu ve hiçbir şekilde yürümez.
 • bu iki burç da birbirleriyle farklı doğalarının etkisiyle kaynaşabilirler. yani birinin aradığı özellik diğerinde vardır. aslan kadınının istediği rollere balık erkeği çabucak girerken, aslan kadınının havalı tavrı, balığın romantizmini körükler..
 • guzel baslayan sıkıntıyla biten bir ilişkidir. aslan burcu kalabalık ortamları partileri konserleri yeni yuzler gorebilecegi sevgilisini herkese gosterebilecegi yerlere gitmek ister , cok sosyaldir cunku ama balık burcu romantizmi ve ev ortamini sever. aslan bir sure sonra evde aynı kisi ile kapali kalmaktan sıkılır ama balik bundan cok memnun oldugu icin surdurmek ister. ama aslanin tahammulu kalmamıstır artık ..
 • aslan burcu kadini icin * cok agir kacacak iliski turu.kanimca balik burcu kadini ile olan iliskide biribilerini daha kolay kaldirabilir */ tasiyabilir,daha cuk olacaktir.
 • aslanlar balık yemediklerinden gastronomik olarak imkansız bir ilişkidir.
 • hani derler ya zıt kutuplar birbirlerini çeker, yalan efenim. yalan olmasa bile sadece fizik kurualı olarak geçerliliği kanıtlanabilirken diğer yerlerde kanıtlanması imkansız olaydır. işte aslan burcu kadınıyla 4-4,5 sene* ilişki yaşamış belki de daha çok yaşatmış bir balık burcu erkeği olarak, ya da kardeşimin aslan burcu kadını olmasından kelli ya da kuzenimin aslan burcu kadını olmasından çıkardığım en net sonuçtur: balık burcu erkeği ile aslan burcu kadını geçinemez. geçinseler bile örnek2 ve örnek3 te yaşadığım gibi, yakın kan bağından kaynaklı zorunluluktan geçinirler ve/veya geçinmiş gibi yaparlar.

  edit: valla son 4-5 aydır, kardeşimle konuşmuyorum. kafam rahat, hayat bana güzel. birinci dereceden yakın da olsa, bir kez daha söylemek isterim., aslan ile balık ge-çi-ne-mez.
 • anaerkil aile olur.
 • her 4 günün birinde kavga edilen ömür törpüsü ilişki.

  balık inatçı aslan inatçı. sonuç kavga.

  bence balık erkek aslan kadını alttan almalı biraz.