şükela:  tümü | bugün
  • bu uktemizi gerekli bakınızlar olan (bkz: balik burcuyla seks) ve tabii (ara: balık* kadın*) yönlendirmelerini verip doldurmaya başlayalım bakalım...

    balık burcu kadını ile seks mükemmel bir duygudur efendim. seks istiyorum ama bakire kalmak istiyorum sözü bu burcun kadınları için söylenmiş gibidir. hafızasını tazeleme bug'ı * yüzünden ya da daha doğrusu sayesinde, balık burcu kadınını akvaryuma pardon yatağa her attığınızda, ilk kez sevişiyormuş gibi olacaktır.

    güzel sevişmeler dileriz efendim. atlantis fal bilim merkezi teşekkür eder, yine bekler...
  • denizde, havuzda, küvette, akvaryumda vb. h2o ihtiva eden yerlerde yapılması gereken şey
  • balik burcu kadini askta ve sekste balik hafizali oldugundan, her iliskide, hatta her sevismede ilk defa heyecanini tasir, tasitir. o nedenle bir ayricaliktir. hafizanin boyle kontrolu, baligin aptalligindan degil iyimser romantizmden kaynaklanan bir durumdur. hatta denebilir ki hayati guzellestiren bir duygusal zeka kabiliyetidir.
  • balık burcu kadını zarif dokunuşlardan hoşlanır. özellikle öpüşmek ilgi alanına girer. seks anında görünüşünü, davranışını ve konuşmasını önemser. daha çok erkeğe kendisini bırakmaktan haz alır. yatak konuşmaları kaba değildir. açık olarak balık burcu kadını, karşısında bir erkek olduğunu hissetmek ister. burada, erkekle, ayıyı veya öküzü karıştırmıyoruz.
hesabın var mı? giriş yap