şükela:  tümü | bugün soru sor
  • balıketli kadınların “ay hadi inşallah” diye tıkladığı başlık. bir karar verin ona göre zayıflıycaz.
  • balık etli kadını evrimsel olarak severiz, doğurganlık sembolüdür. hele de büyük meme,*ince bel ve geniş kalçayla kombin olursa deliririz zira doğurganlık çağrıştıran en önemli üçlüdür.
  • veremli gibi ortalıkta dolaşan kemik torbası memesiz hatunların asla sindiremediği durum.
  • şimdi herkesin kafasındaki balık etli kadın görseli farklı demek ki, o zaman sayılarla konuşalım.

1.70 boyunda bir kadını ele alacak olursak kilosuna göre kategorisi aşağı yukarı şöyle olur;

45 - 50 kilo arası -> çok zayıf. bu arkadaşlar çok zayıf görünürler, 1 lokma yiyip "ay dünyaları yiyorum yine kilo alamıyorum :(" söylemleri bu kitle arasında yaygındır.

50 - 55 kilo arası -> zayıf. bu arkadaşlar zayıftırlar, "boyun az daha uzun olsa manken olurdun" vecizesi bu kişilere söylenebilir.

55 - 60 kilo arası -> normal. bu arkadaşlarımız da zayıf değildir ama henüz balık da sayılmazlar. normal görünürler, fazlalıkları bölgesel olsa da göze çok batmaz.

60 - 65 kilo arası -> balık. işte sonunda geldik. bu hanımlar balık etli kategorisine girerler, elinizi atınca kemiğe çarpmaz ama löp löp et de gelmez. dolgun görünürler, kilo dengeli de dağılmışsa gayet hoş dururlar.

65 - 70 kilo arası -> balık plus. şimdi bu arkadaşlara balık denemez, balığı aşmışlar ama direkt kilolu demeye de gönlüm el vermiyor. o nedenle bir ara kategori olan balık plus'a alalım kendilerini. fazlalıklar var ama yürürken dalga dalga olmuyor henüz.

70 kilo ve üstü -> kilolu. bu arkadaşlarımız kilolu kategorisine girebilirler. kilo dengeli dağılmışsa çok göze batmayabilir ama yürürken etler dalgalanır, sallanır, yani balık değil artık bu. illa kötü görünecek diye bir şey yok elbette, bazısına yakışır ama kategorisi de budur yani.

not: bu ölçüler kişiden kişiye değişir tabii kiminin kemiği kalındır kiminin kas kütlesi fazladır vs ben ortalama bir insanı kabul ederek yazdım.
  • evlenmeyeceksen haklı olabilirsin güzel kardeşim ancak, bu kadınlar evlenince "amaan ne de olsa kocayı buldum" deyip kendilerini daha bir salarlar. hele çocuk da doğurdu mu aman aman.
  • (bkz: ekşi sözlük'te kartlar yeniden dağıtılıyor)

ama hepsi yapış yapış...
  • olabilir mi öyle bi şey? lütfen olsun çünkü. genç bir torik olarak heyecanlandım.

(bkz: ay hadi inşallah)
  • seksi oldukları konusu belirsizdir. ama daha iyi seviştikleri bir gerçektir.
  • balık etliler sizin olsun ben fit ve squat popolu kadınları tercih ediyorum *