şükela:  tümü | bugün soru sor
121 entry daha
  • balık etli kadını evrimsel olarak severiz, doğurganlık sembolüdür. hele de büyük meme,*ince bel ve geniş kalçayla kombin olursa deliririz zira doğurganlık çağrıştıran en önemli üçlüdür.
  • kesinlikle doğru olan tespittir.
    sırf teselli etmek için başınızı memelerine yaslasa bile çok seksi olurlar lan.
    ne güzel yumoş yumoş.

sıfır beden olup güzel olabilirsin ama seksi olamazsın (örneğin ebru şallı).
  • balık etli kadınların toplanıp birbirini hunharca teselli ettiği başlık olmuş..malesef olmayan seksiliktir.seksi şu bu diyen net yoklukta olan abazadir.

edit:duzeltme
  • “balık etli kadının tam olarak standart ölçülerinin ne olması?” şeklinde kritik soru sorulmadan “şöyle seksi, böyle seksi” diye methiyeler düzülmemesi lazım. bordo bereli çapkın önce bu soruyu sorar.

giymiş mini etek, siyah file çorap, baldırlar roberto carlos, ağlara takılmış balina görüntüsü var ama sorsan “balık etliyim.” diyor. seni çılgın, hadi oradan!

edit ya resulallah: aramızda hala balinanın balık olmadığını bilmeyen hayvanlar var!

edit ki ne edit: valla arkadaşlar az önce “bak balık etli hatun dediğin böyle olur.” diye foto attı balık etli bir arkadaş, yemin ediyorum lise 3’teyim de 2. filmi izliyormuşum gibi enerjik hissettirdi. mesaj yazarken parmaklarım şöyle oldu. balık etli kadın hakikaten seksi oluyormuş. ben inandım arkadaşlar, amennâ ve saddaknâ... neyse ben bi lavaboya gidiyorum üzerinize afiyet...
  • evlenmeyeceksen haklı olabilirsin güzel kardeşim ancak, bu kadınlar evlenince "amaan ne de olsa kocayı buldum" deyip kendilerini daha bir salarlar. hele çocuk da doğurdu mu aman aman.
  • kimse boy kilo oranı vermemiş ,milletin aklında sorular

bu karmaşayı sonlandıralım.
    şöyle diyelim 1.63-1.67 boya kadar 65 kilo üst sınır.
    170-175 arsası 68 kilo
    175-180 arası 69-73 kilo
    180 üstü 75-77 kilo diyebiliriz.
  • yalnız olmadığımın kanıtı olan başlık.

o kadınlar ne güzel kadın, o kadınlarla birlikle olanlar ne şanslı piçlerdir.*
  • balık etliler sizin olsun ben fit ve squat popolu kadınları tercih ediyorum *
  • bariz yalan.
  • (bkz: ne olur bana mesaj atın, tombul vs fark etmez entryleri)
206 entry daha