• (bkz: b12 şart)
  • net doğrudur abi
  • eğer göbek sorunu yoksa diğer hatlarının daha yuvarlak ve belirgin olması sebebiyle katınılabilecek önermedir.

tek sorun bildiğin şişman olan kızların kendini balık etli olarak tanımlaması. balık etlilik şişmanlıktır yanılgısını yarattı bunlar. halbuki bu çok başka bir vücut tipi.

ek olarak biyoloji dersindeki iskelete deri giydirilmiş gibi görünen kızlardan her türlü iyidirler.
  • eski manitam bana balık etlisin demişti bende hangi balık demiştim sonuçta balinada balık hamside oda somon demişti canım benim beni dilim dilim pembe somona benzetti
  • tartışmaya bile mahal bırakmayan saf gerçektir.
    siz devam edin iskeletor gibi gezinme pahasına rejim yapmaya
  • balık etli kadınların toplanıp birbirini hunharca teselli ettiği başlık olmuş..malesef olmayan seksiliktir.seksi şu bu diyen net yoklukta olan abazadir.

edit:duzeltme
  • balık et ile şişman arasında ince bir çizgi var genelde bu çizgi gözardı ediliyor.
  • evlenmeyeceksen haklı olabilirsin güzel kardeşim ancak, bu kadınlar evlenince "amaan ne de olsa kocayı buldum" deyip kendilerini daha bir salarlar. hele çocuk da doğurdu mu aman aman.
  • bir kadının güzelliği seksiliği onda değildir, erkeğin ona bakışında ve sevgisindedir. yani kadını özel kılan ona verilen sevgidir.
    hatta şöyle bir şey var,

aşık olmakla sevmek arasındaki fark'ı sormuşlar, cevaplamış şems: senin baktığına herkes bakar, ama senin onda görebildiğini herkes göremez. herkes aşık olabilir, ama hiçkimse senin gibi sevemez. tek fark sensin, seni özel kılan sevdiğin değil, sevgindir.

(şemsi tebrizi)
hesabın var mı? giriş yap