şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunun sonucunda aynı balığı tekrar tekrar tutanlar vardır, o tutulan balığın ağzı yalama olmuştur.
 • efsanevi bir aslan kral repliğiyle cevap vermek istediğim olay.

  "hasn't your mother ever told you not to play with your food!"
 • psikopatlık alametidir benim gözümde, sen hayvanı damağını delerek yakala sonra tanrı moduna gir hadi canını bağışladım artık özgürsün de, oldu mu şimdi? biri sizi tenhada kıstırp bir yerinizi delip yollasa kendinizi ne kadar özgür hissederdiniz acaba?
 • büyük ihtimal düzgün bir insandır. balıkların hepsinde belli boy oranları vardır. bu oranlardan küçük balıkları, amatör balıkçılık raconuna göre denize/göle/ırmağa iade etmek gerekir. sanıldığının aksine oltayla bile tutulsa çok fazla vücudu zedelenmediği sürece balıklar denize bırakıldığında yaşar.
 • teoman şöle işlemiştir bu konuyu:

  biraz uyusam gecer belki
  bir kalp atışı uzağında
  istemezsen hemen giderim
  gerçi taksi gündüz tarifesi açarsa
  tuttuğum balıkları denize attım açlıktan ölüyorum
  bana gülmeyi armağan ettin ama
  nereye koydum bulamıyorum
 • bu işin ağababasını expedition great white adı altında national geographic'te yayımlanan belgeselde yaparlar. ekip yemle yakaladıkları koca koca büyük beyazlara 3 duba iliştirir ve balığı iyice yorar. daha sonra gemilerindeki portatif iskele yardımıyla sudan çıkardıkları hayvanı ölçüp biçmeye başlarlar. aralarında macerayı seven adam paul walker'ın da bulunduğu ekip, önce kuyruğundan bağladıkları büyük beyazın gözlerine bir ıslak havlu örtüp ağzına su püskürtmeye başlar. waterboarding işkencesinden ilham alındığı açık olan bu işlem sayesinde balık 20 dakika kadar suyun dışında hayatta kalabilir. bilim adamları önce hayvanın kuyruğundan kan örneği alır * sonrasında matkapla sırt yüzgecini delip buraya bir anten iliştirdikten sonra hayvanın çüküyle oynamaya başlarlar.

  hayır yaptıklarının büyük ibnelik olduğu zaten açıkken üstüne bir de koca koca adamların sperm örneği alıcaz ayağına balığa hand job yapması çok manidar. neymiş büyük beyazlar nerde çiftleşiyor onu bulacaklarmış. ulan özel hayatın mahremiyeti denen bişi var be! sana ne hayvanın nerde naaptığından?

  çok meraklıysan bu tür işlere, otur türk magazin basınını takip et. dikkat şahan çakabilir falan izle.