şükela:  tümü | bugün soru sor
  • karaköy'de dünyanın en güzel balık ekmeklerini yapan büyük usta, büyük insan, büyük sanatçı.

tezgahı akın balıkçısının hemen arkasında olup , balık seven herkes en az bir kere denemelidir.
  • son 1 aydır 4-5 kez denedim emin usta yerinde yok, kendisi hasta yerine biz bakıyoruz diyenler var..

işin aslını bilen var mı? eğer gerçekten hastaysa yardım edelim, hasta değil yer değiştirdiyse yerini bilen arkadaşa şükranlarımı sunarım.
  • hep bulunduğu yerde değil, 200 metre ileride bir restoranla anlaşmış. gittik, 20 dakika sosladı, güzelleştirdi, alladı pulladı bize gelmesi gereken balığı gitti turiste verdi. turistler 2. sefer afiyetle yerlerken biz ilk seferimiz için yine beklemek zorunda kaldık. itiraz ettik, çalışan ''yağmur yağıyor.'' diyor. bahaneye bak, kargalar güler. yediği nanenin farkında, yanındakine el kol yapıyor yeni mangala koyduklarını yukarı götür diye.

turist görünce dibi düşen şark kurnazı biri. balığı güzel ama bu tavırdan sonra bir daha gideceğimi sanmıyorum. yerler böyle mario'yu.
  • servisi berbat balıkçı. zaten eli ağırdı, şimdi dükkan açmış ama üretimi dükkan işletecek seviyeye çıkaramamış. minimum bekleme süresi 40 dk haberiniz olsun.