• bir başka `balkon güzeli`ni hatırlatır fenomen.
  • seks hakkında yeni bilgiler alırız diye can kulağıyla dinlediğiniz konuşma.
  • fransa seçimlerinden sonra yapılanına fransız balkon konuşması denir. yer dar olduğu için kısa sürer.
  • dün gece yaptığım konuşma. dün baktım, bizim erdoğan balkon konuşması yapıyor. ben de galeyana geldim çıktım balkona. fullmetal alchemist animelerin kralıdır amma velakin brotherhood serisi ondan iyidir dedim. bu dünya üzerindeki bütün animeleri toplasan fma etmez dedim. junjou romantica'nın yeni sezonu geliyormuş; hanım kardeşlerim zaten izler de beyler, size sesleniyorum, siz de izleyin, homofobinizi yenin dedim. sakın misaki takahashime sulanmayın, o benim anama ana, babama baba, bana da kimi diyecek dedim. no.6'yı mutlaka izleyin, sakın shounen-ai diye izlememezlik yapmayın çünkü işin ai kısmı tamamen yok gibi bir şey dedim. finalinde yanınıza mutlaka peçete alın, sonra sümüğünüzü kolunuza silmek zorunda kalırsınız, üstünüz kirlenmesin dedim. k project'i de mutlaka izleyin dedim. bu serinin shirosu ile no.6'nın shion'u arasında mutlaka bir benzerlik kuracaksınız ama shion sevimlikte shiro'u döver dedim. rose of versailles'ı da mutlaka izleyin dedim. çizimler eski olabilir ancak bir daha asla fransız ihtilali'ni unutmazsınız dedim. ayrıca bu seri de yanınıza peçete almanızı gerektirecek bir seridir dedim. steins gate de mutlaka izleyin dedim. ilk bölümler sıkıcı olabilir ama bırakmayın, asılın, sabredin, izleyin dedim. shingeki no kyojin en overrated animelerden biridir ama merak ediyorsunuz mutlaka, izleyin onu da. kuroshitsuji'nin de yeni sezonu geldi, onu da mutlaka izleyin, izlerken ciel'in yanaklarını sıkma isteğinizi de bastırın dedim. daha da konuşacaktım ama karşı komşu balkona çıktı, bana çemkirdi ve terlik fırlattı. ben de en iyi anime fma brotherhood'dur dedim ve öldüm.
  • birileri şuna seçim sonuçlarını söylesin, yazıktır yahu.
  • selam olsun mordora selam olsun isengarda selam olsun akgezenlere minvalinde baslamis kisa
    adam stand up'u.
    (bkz: hahahahahaha)
  • icine cin girmistir davutoglunun. o ses ne lan? hahahah ses nakli yapmislar adama. calismis gelmis, tayip amcasi'ndan.
  • şahsım olarak bugün bir tekrarını düzenleyeceğim konuşmadır.

şahsım olarak üç yıldan uzun bir süredir çaylak onay listesine karşı mücadele içerisindeydim. zira "ekşi sözlük 5'ten büyüktür" düsturu ile çaylak kardeşlerimin de varlığını bütün sözlüğe göstermeye yemin etmiş, kefenim ile yola çıkmıştım.

ne yazık ki bu uğurda gerek iç gerekse dış mihraklar tarafından hakaretlere, engellemelere ve yıldırma politikalarına maruz kaldım. ancak düşmanlarımın bilmediği, yahut unuttukları bir gerçek vardı. (bkz: ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır)

evet kardeşlerim, yine bir seçimi kazanmış bulunmaktayız. "çaylağı yaşat ki ekşi sözlük yaşasın" diyerek çaylak kardeşlerimize hizmetlerimizin devam edeceğini belirtmek isterim. allah'a emanet olunuz.
  • an itibariyle davutoğlu "sözlüde diyecek bir şey olmayan ama durmadan konuşan" öğrenci rolünü oynuyor.
hesabın var mı? giriş yap