şükela:  tümü | bugün
  • yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte türeyen insan azmanıdır. konu komşu vs umrunda değildir. kıllı iğrenç bir varlıktır. daha gelişmiş modelleri ellerinde sigara ile balkondan televizyona bakar, bağıra çağıra karısından istekte bulunur. özgüveni o kadar fazladır ki sen pencereye, balkona çıkmaya çekinirsin onu rahatsız edeceğim diye. uyarmaya kalkarsan dayak yersin. en iyisi pencereyi kapatıp perdeyi çekmektir.
  • bizim buralarda atletsiz otururlar. (bkz: mahalle geleneği)
  • biz yurttaykene yangın merdivenine ciddi ciddi atletle çıkardık. kim görecek sanki. allah'ın zittir ettiği bir dağ. ay ışığı var ve sen 9. kattasın. bütün şehir ışıklar içinde ve sigara içiyorsun kendinle baş başasın.

bak yemin ediyorum ben böyle bir an için neler vermezdim. keşke o ana o dakikaya geri gidebilsem. çok özledim. hayatımın en güzel günleri ve geceleriydi.
    atletle dışarı çıkma eylemini bi tek orada yapmıştım. ıt titremesi nasıl olur iyi bilirim. buz gibi hava. ıyi toto varmış o zamanlar. gençlik tabi sıcak basıyordu. simdi yaşlandım soğuk basıyor asdf.*
  • bak sen bak azman diyene bak... atletle oturunca ne oluyor? atlet yerine kolsuz tişört giyse ama o kıllar yine görünse sorun yok de mi?

ya siz insanları giyimiyle dış görünüşüyle filan yargılamaktan ne kadar çok hoşlanıyorsunuz ya, tuğçeee, götür beni burdan gerçekten, kendimi iyi hissetmiyorum.

bu arda bişiy diycem, mahallenin duyacağı rahatsız edici bi ses tonuyla konuşmayıp, balkonunda çay çekirdek yapan, tutku 3 numara kar beyazı atletiyle balkonda oturan tüüüm erkeklerin ramazan bayramı kutlu olsun, nice güzel bayramlara inşallah. hıhımm.
  • beyaz atletimle balkonda otururken denk geldiğim, kısa süreli haykırarak gülme efektiyle karşılaştığım durum.
    o benim.
    hobilerim arasında balkonda göbeğimi kaşımak, geceleri beyaz atlet+boxer ile sinsice balkona çıkıp serinlemek, aşağıdan geçen var mı yok mu bakmadan sigara izmariti fırlatmak, yüksek sesle black label society dinlemek buna rağmen müziğin sesini fazla kaçıran esnafa höykürmek ve yine sinsice aşağı tükürmek var.
    küçükken de aşağı işiyordum zaten.