şükela:  tümü | bugün
  • korkunç bir durumdur. vay arkadaş geçen balkonda otururken aşağıdan ayı böğürmesi gibi sesler geliyordu, ben de sitenin ergenleri bunlar herhalde diye düşünüp, "kim lan o ayı" dedim... sonra baktım ışığa doğru 40,45 yaşlarında zebellah gibi bir adam çıktı. öyle içmiş ki ayakta zor duruyor. "oaaah... demek ayı ha? in lan aşağıya" diyerek beni düelloya çağırdı.

şimdi gençliğimize güvenip insek adamın eni hulk gibi, boyu da 1.90 var... tam bir goril. buna gücümüz yetmez deyip alttan almak için aşağıya inmeye karar verdim yoksa bunla elbet yine karşılaşırız, hemen sorunu çözelim dedim... ama telefonu da elime aldım gerek olursa kafasına patlatırım diye.

indim aşağıya baktım bu hemen üzerime doğru yürümeye başladı, abi bende de nasıl bir şans varsa, adam karanlıkta kamelyanın demirini göremedi ve oraya takılıp kafa üstü yere çakıldı... baktım hareketsiz öylece yatıyor, baktım hemen peşinden bir kadın geliyor meğerse bu adamın karısıymış, gelir gelmez "ne yaptın kocama ha? ne yaptın?" dedi.

ben de şöyle bir doğrulup"kocana söyle akıllı olsun, ben adamı böyle çarparım" dedim... şaka lan şaka öyle demedim, kadın kocasının takılıp düştüğünü görmüş zaten... gelip hemen özür diledi, "sarhoş ne yaptığını bilmiyor" falan dedi. ben de zaten zevkten 4 köşe olmuşum, "hiç önemli değil" diyerek geri eve döndüm.
  • yedi bela hüsnü 2'nin senaryosu galiba.
  • bundan 35 bölüm türk dizisi olur.
  • sen yukarı gel
  • romeo ve juliet'in küfürlü versiyonunda yaşanabilecek bir olay.

edit: rapunzel hikâyesi daha uygunmuş gibi geldi:

- saç uzatmakla olmuyor o işler, in l*n aşağı!
  • adam gel lan aşağı der alkollüdür yanında o ara kız arkadaşın veya arkadaşların vardır ne bileyim gaza gelir inersin.

lavuk zaten sarhoş gelişine sağlam bir yazılırsın adam düşer kafayı vurur beyin kanaması geçirir ölür

sen daha ne olduğunu anlamadan kasten adam öldürmeden çıktığın ilk mahkemece müebbet hapse mahkum olursun. iyi halden ve tahrikten 24 yıla düşer . 18 yıl yatar çıkarsın.

sikerler böyle işi işte.
  • allah'ın sevgili kuluymuşsun kardeşim. git 4 rekat şükür namazı kıl.
  • gelemedi.