şükela:  tümü | bugün
 • ing. ağız topu. (bkz: bdsm)
 • kauçuk* bir top ve kayış düzeneğinden oluşan ve partnerin ağzına takılarak çığlıklarını / sesini bastırmak için kullanılan " bdsm " oyuncak/ aparatı.

  temelde deliksiz ve delikli olmak üzere ikiye ayrılır ancak pek çok değişik tasarıma sahip ball gag bulmak mümkündür.

  itaat edenin sesini / çığlıklarını kontrol altına aldığı kadar , hafif veya orta düzeyde breath play seven sublar için ekstra zevk / heyecan kaynağıdır.

  kullanımı sırasında itaat edenin o halde yalınız bırakılmaması ve sık sık rahat nefes alıp verebildiğinin gözlemlenmesi önemlidir.

  estetik olduğu kesin.
 • drooling e sebep veren , biraz büyük olanları pek hoştur.
 • kadının takabileceği en seksi, en azdırıcı, en şık aksesuardır. güç transferinde de çok büyük rol oynar, o güne dek her istediğini konuşarak dile getiren kadın, artık anlamsız seslerden başka ses çıkaramadığı için kendini güçsüz, aciz hisseder. buna rağmen, belirlenecek bir safeword hareketi ile kadın kendini güvende hisseder, evrensel olarak kabul edilen gagged safeword, kafa ile sağ-sol-sağ hareketi yaparken, a-a-a sesi çıkarılır, safeword kullanıldığında ise yapılan her şey durur.

  erkek ballgag kullanamaz mı? kullanır tabii ki, ancak kişisel görüşüm erkeğe gag'in pek yakışmadığı yönünde. kadında ise çok seksi duruyor. özellikle biraz da mazoşist bir kadın ise, yanağa, kalçaya ve baldırlara atılan tokatlar ile gözyaşlarının, gag sonucu akmaya başlayan salya ile karışması ve o dağılmışlık hissi/görüntüsü aşırı azdırıcı.
 • ağız topuna yeni başlayanlar için önerebileceğim versiyon tantus silicone ball gag

  emzik şeklinde olup ağıza yerleştirilir. silikon olduğu için diğer plastik olan ağız toplarına göre daha uzun ömürlü ve kalitelidir. herhangi ani bir reflekste dişlerinizle sıktığınızda, ağzınızdan çıkarttığınız zaman size daha az çene ağrısı yaşatacaktır. tek dezavantajı dişlerinizle sıktığınızda ufak gıcırtılar çıkartıyor olmasıdır.

  tantus adlı cinsel oyuncaklar tasarlayan bu markanın diğer ürünlerinde olduğu gibi oldukça yüksek kaliteli silikondan yapılan bir üründür. gerçek deri kayışa sahiptir ve cırt cırtla tutturulur. temizlemek istediğinizde yanındaki iki klipsi açıp kolayca ürünü kayıştan ayırabilirsiniz.
 • seks sırasında konuşamamak ve çaresiz kalmak kaygı düzeyini artırıyor ve böylece genel cinsel heyecanı artıyor. daha büyük, nefes almaya engel olan tıkaçlar aynı zamanda kullanıcıyı burnundan nefes almaya zorlar, bu da oksijeni sınırlar ve daha yoğun bir orgazma yol açar. .

  en önemli uyarı
  soğuk algınlığı, sinüs tıkanıklığı, burun akıntısı veya mide bulantısı olan birini tıkamayın veya ağzı tıkanmış bir kişiyi gözetimsiz bırakmayın.
 • temelde birbirini tanımayan, iletişim düzeyi düşük ve fantezi dünyasına yeni giriş yapmış partnerlerin kullanmaması gerektiğini düşündüğüm seks enstrümanı. partnerinizin ağzını tamamen kapatacağı ve sesini ya da tepkilerini alımlamakta zorlanacağınız için, güvenli olmayabilir. dolayısıyla birbirini tanıyan ve iletişimi iyi kişilerin kullanması evladır. zira basit bir fetiş enstrümanı sizi bütün hayattan soğutabilir ve ciddi kazalara sebebiyet verebilir iletişim sorunu yaşarsanız.

  ilk kez kullanacaklar için şunu ya da benzer delikli muadillerini öneririm.
 • domination, bdsm, restriction gibi terimleri bir kenara bırakırsak; öpüşmeyi en keyifli ve eğlenceli hale getiren enstrüman olabilir. ball gag'li birini öpmemiş herkesin bir gün bu zevki tatmasını dilerim.
 • salyaya hürriyet, dile mahrumiyet, gören gözlere afiyet.

  türkçe kullanımında yazdıklarım için; (bkz: ağız topu/#142903427).
hesabın var mı? giriş yap