• igrenc bi reklam ya..
  • (bkz: balerina cif)
  • balerina ciftir benim adim bakiniz nasil temizlerim ben sizin temizlik bezinizim mutfaktan baslarim ucarim oksarim yumusagim sildigim yerde tuy birakmam neseyle cok az zaman var ucarim yetisirim heryere icini disini herseyin ustunu banyonuzda heryeri sile sile gecerim en sonunda kendimi de yikarim adim balerina ciiiiiiffff temizlik bezinizim... allahim allahim ben bu ogrenme kapasitemi neden derslere kanalize edemiyorum kiiiiiiiiiiiiiiii
  • her duyduumda kopacağim hadda sşu anda da koptuğum sarkısı olan ürün. ürünü stred de şarki... muhahaha...
  • 3 boyut animasyon kisimlarini zen isimli muzik grubundan bir eleman yapmis...
  • yeni çıktığı zaman sertab erener'in seslendirdiği jingle sahibi reklam
  • (bkz: korku filmi)
  • balerinaciftirbenimadımbakınbanabakınıslanıphementemizleriiiimbensizintemizlikbeziniziiim
    köşebucakdememsileriiimmutfaktanbaşlarımuçarımokşarımyumuşağımsildiğimyerdetüy
    bırakmamneşeyleçokazzamandauçarımyetişirimheryereeeeiçinidışınısağınısolunuherşeyin
    üstünübanyonuzdaheryeriiisilesilegeçerimensonundakendimideyıkarııımadımbalerinaciif
    temizlikbeziniziiiiim

şeklinde söylenegelen reklam cingılı.
  • bestekarı* fahir atakoğlu ve seslendireni sertab erener olan bir başka cingıl sahibi marka daha.*
    sertab erenerin bu psikopatça söylenen cingılı hemencecik öğrendiğini ve bir kerede kayıt ettiklerini anlatmıştı fahir atakoğlu.
  • beste fahir atakoglu'nun falan degildir, frederic chopin'in minute waltz olarak bilinen valsinin temposunun dusurulmesi (piyano icin olan orijinali sarki formunda soylenemeyecek kadar hizlidir cunku) ve katledilmesiyle elde edilmis bir melodidir; yaziktir, ayiptir, adamcagiz muhtemelen mezarinda ters donmustur. sertab'in cok buyuk olasilikla bildigi bir melodi oldugundan "hemencecik ogrenmesinde" de sasilacak bir sey yoktur.
hesabın var mı? giriş yap