• palm yağını sırf parantezin içinde, dışında yer aldığı için ayçiçek yağı ya da muadilinin başka adı zannedip yazımına takılmış enteresan takipçileri olan ürün.

palm yağı hem bünyenizi hem de dünya gezegenini sikip atmakta olan, zararlı bir yağdır.

tüm hazır tüketim ürünlerinde tercih edilmesinin nedeni ucuz oluşu * ve içerisine katıldığı şeyi uzun süreli aynı formda tutabilmesidir.

o verilen bkz'a tıklamaktan tırsmayınız, ne boktan bir şey olduğunu biraz okuyunuz...
  • damak zevki kişiden kişiye değişiklik gösterse de,

hayatımda yediğim en lezzetsiz gıdaydı. çevremde beğenen yok, bir alıp ikinciyi deneyen varsa söylesin.

edit: twitter'da arattım. beğenenler varmış. reklam değilse ilginç. damak zevki işte.
  • yeni paketlerinin içindekiler kısmında ayçicek yağı dışında başka bir yağ (örn: palm) yoktur.
    fındık oranı %21 olmuştur. gerçek süttozu olduğu için diğer çakma süt tozlarından veya doğal olmayan vanilya kullanılan ürünlerle karıştırmayınız.

atom gibi maşşallah 3 kaşık çakınca bisiklet koşu allah ne verdiyse hocam.
  • migroslarda kakaolusu var. içeriğini bilmiyorum, tadı harika.
  • kakao'lunun ön yüzünde fındık resmi;
    fındık ağırlıklı olanın da ön yüzünde kakao resmi var.
    görsel
    bu da benzer kafa karışıklığı
    görsel
    perakende pazarında 12 kavanoz ile elinde en çok ballı mix olan kişi olabilirim .
  • nadiren paketli gıda tüketen bi organikci birey olarak kakaolusuna takıldıgım, ben onda tutuklu kaldığım üründür. nutella işine bak karşim.
  • bu aralar tatlı krizlerimi ya saralle şekersiz veya tadelle şekersiz ile atlatmaya çalışıyorum.

bu iki ürünü de bulmak gerçekten çok zor olabiliyor.
    neyse dün yine tatlı krizine giren bünyeyi bi parça rahatlamak için market market gezerken gözüme ilişti bu arkadaş.

%55 bal %15 fındık içinde şeker yok tatlandırıcı yok. alla alla dedim ne güzel bi arkasını önünü çevirdim 100 gramı da yaklaşık 440 kalori.

ulan dedim ciddi ciddi yenilir bu en azından içinde kimyasal yok.

şu an bacaklarıma sürüyorum, belkü güzel bi kakaolu fındık kreması yapamamışlar ama en azından çamsakızı ağda ile yarışacak bi ürün çıkmış ortaya.
  • eşim derya balta'nın paylaşımında görüp almış. önce çok kızdım her gördüğünü alıyorsun diye. sonra kahvaltı ben yiyecem kavgasında galip gelerek bir kavanozu bitirdim aşırı bağımlılık yapan bir şey bugüne kadar bunu insanoğlu nasıl keşfetmemiş olabilir anlamış değilim. ilk defa influencer denen şeylere gafil avlandım ama olsun ballımix için değer.
hesabın var mı? giriş yap