• artık perşembe günleri saat 16:00 - 17:00 arasında olacaktır.

balloon mood hakkında fikir sahibi olmak isteyenler şu adresten bazı bilgilere ulaşabilirler;

http://www.sourberry.org/programlar/147

ulaşamayacakları bilgiler için;

* anonssuzdur
    * istek almaz
    * coşkusal engebelidir
  • kimsenin ellemediği, çalmaya tenezzül etmediği ve hatta bilmediği milyorlarca harika şarkıya ev sahipliği yapan bir program balloon mood. sourberry'nin incilerinden ve kaydedilmesi gereken üç-beş programından biri. özellikle playlistlerin vazgeçilmezi olan almanca şarkılarla, günlük playlistlerden ve sürekli aynı şeyleri çalan programlardan sıkılmış arayışçılar için ilaç niteliğinde. "şu güzelim radyoda ute lemper, meret becker, kurt weill çalabilen kaç program var" sorusunun da tek yanıtıdır. severek dinliyoruz.
  • kurtlar vadisi pusu ve aşk-ı memnuya rakip bir progam. ikisini de izlemedim, balloon mood dinledim ve çok beğendim.

#31#sharonandhope
  • akşam sekiz buçuk gibi üzerime çöken kara pişmanlık bulutunun sebebiymiş.

eve gelip de programı kaçırdığımı görünce anladım.
  • an itibariyle başarılı bir playlist ile sourberry'de yayınlanan program, müşerref oldum.
  • kesinlikle bir saatinizi vererek dinlemeniz gereken program. sourberry'nin en ozel ve en guzel programlarindan birisi. baska bir yerde de bulacaginizi sanmiyorum. arabesk, pop, klasik, tsm, thm, metal, rock vs. calan internet radyolari bulabilirsiniz, kendi zevkinize uygun bir muzik arsiviniz olabilir, bilgisayar uzerinden radyo dinlemeyi sevmiyor olabilirsiniz; ama normal sartlarda bu tip bir muzik dinleyebilme ihtimaliniz cok az.

muzik sizin icin vazgecilmez bir oge ise dinleyin, farkli bir tat alin, pisman olacaginizi dusunmuyorum. sharon and hope bu programla bir iltifati hak ediyor elbette.

her cuma 14.00-15.00 arasi --> http://www.sourberry.org/onair
  • radyo eksen'e kuma olarak getirdiğim programsal istasyon.
  • bugün ki yayında gerçek bir müzik insanının aşka gelip öğlen vakti sourberry i 10-15 dakikalığına opera eserleriyler sallamasına şahitlik ettik. iyi de etmiştir.
  • uzun bir aradan sonra tekrar sourberry'de parıldamaya başlayan program.

özlemişiz.

bir daha olmasın ama.
hesabın var mı? giriş yap