• zarar gorebilecek seyleri paketlemeye yarayan ici hava dolu kabarcıklardan olusan bir tur ambalaj kagidi
  • bunlarla oynamak eglencelidir. buyuk bir tabaka ile saatler gecirilebilir.
  • sanal uygulamasi icin
    http://www.snapbubbles.com/
  • patlangaçlı ambalaj naylonu, hani döndürünce patlayan şey, bir nevi oyuncak paket şeklindeki tanımlamalardan beni kurtaracağını düşündüğüm bir araştırma sonucu. uzun zamandır öğrenmeye çalıştığım nesne ismi. hiçbir şeyi bu kadar merak etmemiştim son zamanlarda dedirten şey. ayrıca bu konuda araştırmaktan asla vazgeçmeyen travmaya teşekkürler, beni meraktan kurtardı.
  • ambalajlamada kullanilan, üstünde düzenli araliklarla dizilmis içi hava dolu bir çok baloncuk olan ve bunlar sayesinde darbe emici özellik kazanan, bu nedenle de çevreledigi malzemenin hasar görmesine engel olan malzeme

heyhat ki, bu malzeme ana islevi bittikten sonra bir çok taktirik insanin elinde bir oyuncaga dönüsmekte ve balonlar iki parmak arasinda ezilerek patlatilmaktadir

ki çok zevkli biseydir, orasi ayri. hayirsever bir vatandaslar bunun sanal ortamda patlatilabilen türlerini de yapmislardir. google abiye sorarsaniz nerde oldugunu gösterir
  • bircogumuz icin oyuncaklardan alamadigimiz tadi aldigimiz hadiselerdi bunlar. eve alinabilecek herhangi bir e$yanin icinden cikmasiyla cocuklar gibi $en olurduk -sadece cocukken degil halen daha oyleyiz ya neyse-. kiymetli ve di$ etkilerden kolay etkilenebilir turden nesneleri paketlerken kullanilir sikca.
  • aslında naylon olmayıp, alçak yoğunluk polietilen* den üretilen naylon.
  • (bkz: bublewrap)
  • genelde boncuk adıyla anılan ambalaj malzemesi
  • (bkz: #6445655)
hesabın var mı? giriş yap