şükela:  tümü | bugün
  • aşağılık fethullahçı terör örgütü tarafından kumpas kurularak yıllarca cezaevinde yatan 20 general ve amiralin tsk’nın stratejik birimlerine atanması olayıdır. bunca kötü olay arasında bu haber, biraz olsun mutlu etti.

haber
  • o kadar sene insanları mesleklerinden uzaklaştır bir hiç için, şimdi atamasını yap (bkz: ay götüm)

ben o generallerin yerinde olsam siktiri çekerim. yeter ki beni rahat bırakın, düşün yakamdan derim. çocuk oyunu mu lan bu? orospu çocuklarına bak.

imlâ.
  • sevindirici gelişmedir, bozuk saat misali arada doğru işler de yapılıyor.
  • devlette küskünlük olmaz
  • mangal yürekli 20 adamın atamasıdır.

şanlı türk ordusuna ve onun şerefli üniforma sına aşık 20 adamın atamasıdır.

tsk' nın bugünkü halini gördüklerinde hepsi kahrolacak biliyorum ve her biri kısa sürede bugün tsk yı yöneten zihniyetle sıkıntılar yaşayacak buna da eminim.

ama güzel haberdir ve yeniden umut tur bu şeref li , onur lu eğilip bükülmeyen adamların dönüşleri. belki birileri örnek alır.
  • hayret yazılmamış, dış politikada yönelim değişikliğinin sürdüğüne ilişkin önemli bir veridir.
  • adalet kırıntılarıdır.görünen kirin üstünün tozudur.buna da şükür diyebildiğimizdir.
  • şu anda kuvvet komutanı, üs komutanı, hereket komutanı olması gereken bir dolu parlak komutan emekli edildi. onların kaybının hesabı ne olacak?
  • o general ve amirallerde onur varsa gorevi kabul etmezler. cunku goreve gelseler bile gecmislerinden dolayi erdogan'in elinde oyuncak olurlar.

(bkz: hulusi akar)
  • paşaların vatan sevgisi ağır basmıştır.yoksa sen senelerce adamların psikolojisini yerle bir et,ömürlerinden ömür götür sonra pardon ya yanlışlık olmuş de.