aynı isimde "bambaşka biri (dizi)" başlığı da var
  • ajda pekkanın i will surviveı sözlerini de biraz kopyalayara türkçe söylediği şarkı

(bkz: kapı açık arkanı dön ve çık)
  • sözleri için lütfen;
    sardı korkular gelecek yıllar
    düşündüm sensiz nasıl yaşanacaklar
    gözlerimde canlanırken yaptığın haksızlıklar
    güçlendim herşey bambaşka olacak

döndün bak geldin şimdi
    bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi
    seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek
    geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi

olmaz artık kapı açık
    arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık
    bir zamanlar sen de bana acımadın
    yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

oh yaşadım yaşıyorum
    başım yukarda meydan okuyorum hayata ve sana
    gönlüm doluyor aşkla barıştım bak hayatla
    başladım yaşamaya hey hey

şimdi gel de gör beni bambaşka biri
    topladım dağılan kalbimin her köşesini
    ardından ağlayan o zavallı kız nerede şimdi
    gel gör beni

sevenlere vereceğim sevgimi herşeyimi
    bugünü aslında nasıl sabırla bekledimdi
    seni yalvarırken görmek seni ağlatabilmek
    geçmişi senden geri almak bütün ümidimdi
  • genelde liseli kizlar tarafindan her turlu partide, sinifta, teneffuste, serviste, klupte, evde, balkonda ama nerde olursa olsun mutlaka grup halinde soylenip cosulan bir nevi "ay ne kadar gencim cilginim hiyaaa" marsidir. erkekler bu duruma sadece gulumseyip uzaklasarak cevap verirler genellikle. daha tiki modeli ise sarkiyi orijinal haliyle ingilizce soylemektir ayni ortam ve mekanlarda olmak suretiyle (bkz: i will survive)
  • bir atv programi. her hafta bir ki$i estetik ameliyat yaptirilacakmi$ kanal tarafindan. manyak reyting yapacak, salaklarin (yani kadin izleyici olarak hemen herkesin) izleyecegi bir program daha geliyor.
    yeni bir $enlik ba$liyor.
    kaynanadan tiksinmek icin yeni bir sebep.
  • sevgiliyi tanımlamak icin soylenebilecek bir söz öbegi
  • bugün televizyon izlerken tesadüfen denk geldiğim program. 50 yaşlarında bir kadın, hastane odasında ağlayarak eşiyle konuştu ve ameliyata gireceği için ne kadar heyecanlı olduğunu anlattı. bakıyorum, kadında birşey yok ama bir yandan da bu kadar sevinçli olduğuna göre bu program hayır işi yapıyor, ciddi sağlık problemi olup maddi imkanları bulunmayan insanlara elini uzatıyor sandım. neyse izlemeye devam ettikçe dehşete düştüm! kadın 20 yaş gençleşme hevesiyle yanıp tutuşuyormuş meğerse... kadın yüzünü gerdirdi, yanaklarına yağ enjekte ettirdi ve ameliyattan çıkıp kendine gelince sunucu kıza söylediği ilk şey "ay çok mutluyum çok teşekkür ederim artık bende senin yaşındayım bana abla demezsin artık" oldu. bitti mi? hayır! kadın birkaç gün sonra bir de gitti yeni bir operasyonla göğüslerine silikon taktırdı.??? şaşkınlığımı anlatacak kelime bulamıyorum arkadaşlar...
  • biraz once oncesi ve sonrasi fotoalrini gordugum bir baynain halindeki degisim beni direk dumur etti, bi insan 20 yas nasil genclesir bu kadar fark lur..vay be dedirtti bana.
  • superstar'ın en baba aranjmanlarından biri olup mukkemmel bir şarkıdır... çoğu diva sarkısı gibi sözler fikret senes'tir.uçuran şarkılardandır...bu şarkı bi yerde çalarken insan yerinde duramaz kapı baca kırma isteği uyandırır adamda ajda pekkan öyle güçlü öyle içten söyler ki insan bi kendine gelir....ayrıca sevgililerine kızan kızlarımızın da ayna karsısında en çok söyledikleri şarkılardan biridir...
  • muhtemelen nip tuck'ın yayına girmesiyle beraber yayın hayatına son verilecek olan programdır.
hesabın var mı? giriş yap