şükela:  tümü | bugün
  • yıl olmuş 2014, hala satılan mal geri alınmaz mantığıyla iş yapan müşteri hizmetleri kavramıyla tanışmamış satıcılara sahip işletmedir. merkezini aradığınızda daha kaba cevaplarla karşılaşırsınız.
    babalar gününde alınan ayakkabının küçük gelmesi nedeniyle 1 saat sonra geri götürüldüğünde büyük numarası olmadığı için iade etmek istersiniz ve para iade etmeyiz isterseniz istanbuldan getirtiriz o da bir hafta sürer cevabı verirler ve biraz diretince kabalaşan insanlara sahiptirler.
    tabii suç bunların değil bu ülkede devlet bunlara yasayla hak vermiş! mağazadan satışlarda iade hakkı yoktur demiş ve bunlarda kullanıyorlar. yok hani ucuz falan olsa, dersin işte ucuz etin suyu kara olur ama öyle de değil! neyse bu da bana ders olsun işte bundan sonra alışveriş yaparken iade alıp almadıklarını sormadan alışveriş yapmam!
  • bağdat caddesi'nde sürekli gördüğümü hatırladığım bir ayakkabıcı.
    yamuluyor da olabilirim tabi.
  • trendyoldan her ay çift çift aldığımız markadır. dandik ama çeşitli ve ucuz. bayılırım. .
  • ürünlerini kalitesiz malzemeden yapan firma. aldığım her ayakkabının tabanının istisnasız bir şekilde tabanları yırtılmıştır. kesinlikle tavsiye etmem.
  • ismi ile baştan kaybeden ayakkabıcı. hayvan ismi gibi isim mi olur lem? o ne öyle bambi. gel oğlum gibi.
  • pazardan 15 tl verilip alınan bir babet bile daha rahat ve uzun ömürlü olabilmektedir bu markanın ayakkabıları yanında. almayın aldırmayın kalite diye birşey yok bir de üstelik fiyatları görsen sanki nine westten alıyorsun. kalitesizliği pahalıya satan ve pahalı diye kaliteli sanılmasına sebep olunan ürünlerin altında yazan etiketin adıdır bambi.
  • en çok satın aldığım ayakkabı markası.

tamam çok kaliteli değil belki ama en azından denetlenebildiği için sağlıksız ürünler kullanmıyordur diye düşünüyorum, çok uzun süre dayanmamasını da fazla umursamıyorum ben zaten bir şeyi çok giymekten sıkılırım bir sezon giyince ihtiyacı olan birilerine veriyorum. bir de modelleri gerçekten çok güzel diğer markalarda bu kadar güzel modeller bulamayabiliyorsunuz.

kesinlikle mağazadan almayın ama, trendyol da 4 te bir fiyatına aynı ürünü alabiliyorsunuz, 125 tl üzerine kargoda ödemiyorsunuz, bir de ürünleri beğenmeyip iade ettiniz diyelim ürünlerin parasını aynen iade ediyorlar kargo parasını kesmeyip iade etseniz de hiç bir zararda olmuyorsunuz bu bilgiyi de benden başka kimse vermez hadi yine şanslısınız.
  • kesinlikle alınmaması gereken marka. şu ana kadar aldığım tüm ayakkabılar istisnasız tabanı ayrıldı. babet de çizme de sandalet de. olay ayakkabının modeline özgü değil yani.
  • (bkz: 9 mayıs 2016 bambi ayakkabı rezaleti)

canınız rezalet mi çekti?

doğru yerdesiniz.