şükela:  tümü | bugün
  • ülkemiz rezaletlerine gün geçmiyor ki yenisi eklenmesin.maalesef hak,hukuk,adalet gibi kavramlar ortadan kalktığından senin de belirttiğin gibi şikayet etsen '' suçlu sensin '' derler.işte bu ve bunun gibi sebeplerden dolayı artık türkiye'de yaşamıyorum ve dönmeyi de düşünmüyorum.geçmiş olsun.
  • ahlaksizliktir.
  • ulkeye bak mk kimsenin ama kimsenin bu adama karsi bir sey yapilacagina inanmadigini biliyorum. umarim sikayet esnasinda aileye, kadina onem veren birine denk gelir de belki bir umut adamin gozu korkar.
  • az önce görmemle birlikte en korktuğum olayın pek de rahat başıma gelebileceğini bana hatırlatan olaydır.

edit: yemeksepeti canlı yardım'a durumu anlatınca "konu ile ilgili olarak ilgili restoranın sipariş alımı durdurulmuştur. yetkililerimiz konu hakkında kontrol ve görüşmelerini sürdürmektedir. konu ile ilgili kayıtlar tarafımızdan alınmakta ve bu bilgiler dahilinde aynı durumun yaşanmaması adına restoranla gerekli görüşmelerin yapılacağından emin olabilirsiniz." diyorlar.
  • bonzai ya da hap kafası yaşıyor mu bilemem ama muhafazakar erkek kafası yaşadığı kesin olan bir zavallının gerçekleştirdiği taciz olayıdır.
  • pis bir yaratığın işi. %1 bu adam masumdur. %99 sapıktır. hiçbir kadın durduk yere böyle bir konuyu ifşa etmez.

bu it bulunmalı ve yargılanmalı.
  • bugün facebook'ta bakınırken bir yazı gördüm kime ait hatırlamıyorum.
    bir adam diyordu ki,
    -sen de anlat etiketi altında paylaşılanları okuyoruz ama ben de suçluyum gibi bir özeleştiri yapıyor muyuz?
    hangimiz erkekliğin iktidarından faydalanmadık ki kadınlar üzerinde?

bunu bir düşünün diyorum sevgili romalılar.

taciz tecavüz etmesiniz bile bu erkek fetişli toplum pohpohlamalarıyla hanginiz bu erkten faydalanmadınız ki?
    hiç değilse kadın ve erkeğin rolleri üzerinden kendinize kıyak geçmediniz mi doğdunuz doğalı?

burada da mı sorumluluk payınız yok?