şükela:  tümü | bugün
  • özlem gürses'in sunduğu, teve 2'de pazar akşamları yayınlanan güzel program. ilginç hikayesi olan insanların hayat hikayelerine tanık oluyorsunuz.
  • yaşayan ilham kaynaklarını sunan, televizyon izlediğim için pişmanlık hissimi hafifletip, hatta 'iyi ki o gün o saatte bunu yapmışım' dememe sebep olan tek program.
  • lağım çukuru tv'de türkiye'nin en kaliteli programıdır. bu da üçüncü entry'si. ekim'de başlayan bu programın üçüncü entry'si bendenizden. fularlarınızı boynunuza dolamaktan vazgeçin bence. daha atraksiyonlu bir şeyler, anladın mı bebeğim? eminim anlamışsındır. aklınız fikriniz ona çalışıyor zaten.

özlem gürses, özellikle sizin her hafta program sonundaki özel mesajlarınıza bitiyorum. önceki akşam da hatırladığım kadarıyla şöyle kapattı; "aslında hepimiz aynı şeyi yapmaktan korkuyoruz. hata yapmaktan, başarısız olmaktan, kaybetmekten. ama cesurca yola çıkanlar, iyimserliğiyle hedefe odaklananlar, işte dünyayı değiştirecek olanlar onlar."...

not: bu programın başlığını 02.12.2017'de açmıştım. acaba entry'yi silmemdeki olay neydi? (bkz: sebebi neydi ki) bana da yazık..

not2: ekim'de başladığına dair bir delilim varmış: (bkz: #71662734)
  • güncel konuları ele alan program. gayet güzel. şuanda çocuk aile ilişkileri ve internet alemi tartışılıyor. keşke gündüz kuşağında da böyle konuların işlendiği programlar yapılsa.