şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
620 entry daha
  • başlığını okuduğumda flashback yaşayıp hassiktir dediğim söz. geçen sene bu başlığı okusaydım, baya bi zaman kazanırdım.
  • bunu söyleyen bir kadın gördüğünüzde hemen ortamdan uzaklaşın beyler. sonuçta biz kimsenin ilacı değiliz. unutmayın ki kadın iyileştiğinde bizim de yerimiz kışın el üstünde tutulup yazın buzdolabının üstünde unutulan tylol hot gibi olacaktır. bir ilişkide karşılıklı fayda sağlanmıyorsa o ilişki sakat bir ilişkidir.
  • antibiyotikten bir farkın olmadığını düşünen kız tipi. hani antibiyotiği de 10 gün filan kullanırsın iyileştikten sonra siktiredersin ya. işte o hesap.
  • ben hiç mükemmel değilim, belkide sıradan biriyim. işin aslı sevgilim sen bana fazla iyisin

şarkısında da belirttiği gibi sen bana fazla iyisin diyen zuhal olcay daha hayırlı bir kızdır.
    bana iyi geliyorsun diyen kız ise nalettir, bedduadır sokak ortasında gelen kanalizasyon kokusudur.
    hani çekirdek çitlersiniz ya, içinden çıkan çürük çekirdek gibidir,
    bozulmuş tereyağdır,
    küflenmiş yoğurttur,
    tuzu fazla kaçmış lahana turşusudur,
    otobüse bindiğinizde içinin boş olduğunu fark ettiğiniz akbildir,
    otobüste istemsizce kıçtan kaçan üstüne üstlük leş gibi kokan sesli osuruk gibidir.
    hani nar alırsınız, büyük hevesle içini açarsınız, ağzınız sulanmıştır, işte tam o anda o narın içinden çıkan kocaman böcekler gibidir,
    eliniz kanadığında üstüne konmuş sineği farketmeyip emmek gibidir.
    1 kilo kayısı yedikten sonra bütün yediklerinizin kurtlu olduğunu son kayısıyı yediğinizde farketmeniz gibidir.

edit: kaysı/kayosı/kayısı...