şükela:  tümü | bugün
  • "dur bide şöyle geliyim" diyelesi kız.
  • artık elektrik de alamıyorsa birşeyleri değiştirmenin zamanı gelmiş demektir.
  • penisiline alerjisi olan kızdır..
  • dozunu arttırarak almalısınız önerisini yapacağım kızdır

hep öyle olur zaten ağrı kesici misali, hep aynı ölçüde devamlı içersen etki etmez fazlasını ister vücut

insan da böyledir, devamlı önümüzdeki şeyler kıymetini yitirmeye başlar bir zamandan sonra, ancak kaybedince anlarız kıymetini

dozunu arttırın arkadaşlar, ya çok sevin ve ya çok sevdirin kendinizi,
    birbirinize iyi gelin
  • açık sözlü kızdır muhtemelen. kendine de girişiyordur. ileride pangaltı'nda, atatürk bulvarı'nda falan karşılaştığınızda sert adımlarla ve ciddi ifadeyle poşet taşıyor olacaktır, selam verip iki saniye konuşun, üçüncü saniyeye geçmeyin. işi gücü vardır.
  • telefonunu saga noren lanskrim malmö diye açıyordur.
  • herifçinin biri asılmıştır. kızı da sıkmışsan çok ayrılmak için bir yol bulmaya çalışıyordur. daha açık nasıl söylesin. asılan herif de komiktir, ortak ilgi alanları vardır. çok kısa sohbet etmişler kız fena etkilenmiş, kızım bu herifle amma sohbet edilir sevişme öncesi diye hayal kuruyordur. seninle de çok güzel vakit geçirmiştir ama sıkmışsın kızı işte. hep aynı tekdüze şeylere takılmışsın, boğmuşsun kızı ki karşıdan yapılan sellektöre yanıt vermiş.
  • bu lafı takiben "beni boğuyorsun" ve "çok zor birisin" diye konuşacak olan kızdır. burada yol çatallanır; çünkü esasen ya seks kötüdür (başkası yedekte hazırdır) ya da ufukta evlilik gözükmemektedir.

eğer seks kötüyse, "beni iyi sikemiyorsun" demek yerine, "hiçbir şey eskisi gibi değil" ve "aynı heyecanı hissetmiyorum" lafları sıralanacaktır.

yok eğer sorun evlilikse, "geleceğimi düşünüyorum" zırvasını takip eden, toplumun "koca=ödül" dayatmasının yarattığı buhran sonucu, "evlenmek istiyorum" ve "kusura bakma bende evlenme hastalığı var" ifadelerine başvurulacaktır.

ama hepimiz biliyoruz ki burada yüzde 99 seks kötü. küçük de olsa, kötü de olsa, ve hatta hiç beceremeseniz dahi sert sikin ki, böyle başlıklar açmak zorunda kalmayalım.

(bkz: ekşi sözlük maskülinizm derneği)

devam.
  • bahane bulamayan kızdır