• seda bakan niye olmamışsa olmamış gerçekten.
    doğulu iyi, mustafa üstündağ rolüne cuk.
    seda olmamış.
  • uyku tutmayinca oturup ilk bolumunu izleyeyim dedim de, vedat milor konuk oyuncu olmus galba. allaaaam o nasil sevimli bir kotu oyunculuktur yarabbim. bir ara bildigin kameraya bakiyor, sonra sasalayip gereksiz grotesk bi sekilde sarap kadehini havaya kaldiriyor filan.

canim ya.
  • güzel dizi. seda hanımdan ne istiyorsunuz yahu. bence kendisi de oyunculuğu da parlak.
  • türk dizilerinin bir saniyesine denk gelince sinirlerim bozulur. ancak geçen annem izlerken şaka maka merakla izlerken buldum kendimi. en çok hoşuma giden detaysa esas oğlanın eski kasa volvo s60 biniyor oluşuydu. ilk kez böyle bir türk dizisinde mütevazı bir araç binen başrol oyuncusu gördüm.
  • uc bolumdur heyecanla takip ettiriyor, mantik hatalarina rastlamadim, gelecek bolum meraki uyandiriyor. olmus dizi...

kadir dogulu sevmem, seda bakanın hastasiyim.
  • ilk defa interviewa bebegiyle gideni gordum
  • dolunay soysert daha once bin kere izledigimiz asiri titiz dergi patronu rolune bence cuk oturmus, cok begendim. tek bir itirazim var, o da dolunay'cim ile seda bakan anne kiz gibi durmuyorlar hic. yani anladik dolunay'in karakter cok erken yasta dogurmus filan, ki zaten yas mevzuu degil mesele. ama duruslari, tipleri, oyunculuk tarzlari filan itibari ile yanyana anne kiz olabilecekler mi diye supheliyim.

onun disinda mustafa ustundag'in karakterinin de biraz acilmasi lazim. su an saf kotu arti bir de alti cok dolmamis bir asik olmak durumu var.
  • başıma bir şey gelemeyecekse ben beğendim... yani sanıyorum asi'den beri muhteşem sülü ve şürekası dahil, türk dizisi seyretmediğim için genç oyuncuların hiç birini tanımıyorum ve adları bana bir şey ifade etmiyor...

ama ben samimi buldum çocukları, zevzek olmayan zeki espirili laf çakma işini severim, bunlarda o var... elektrikleri yoksa da sonradan gelir zaten şu aralar elektrikleri olması gerekmiyor rolleri icabı...

bir de bu ay yapım olması beklentileri arttırmış, ama maalesef hayal kırıklığı olmuş diyen türk dizi gurmelerine "vay be ne uzmanlıklar var hayatta yarabbim" diyorum... ben mesela 40 küsur senelik hayatımda sinemaya giderken asla merak etmemişimdir acaba paramount mu yaptı, mgm mi diye... columbia olmazsa asla seyretmem mesela şekerim, ne o öyle köylü producerla film mi çekilir ayol... şaka mısınız nesiniz kardeşim...
  • dostum sevmek onla yatmayı 1 kere bile düşünmek değil tamammı bikere onu anla öpüşcek adam aramakta değil sevmek sevgilinin yüzüne hasret kalmaktır tamammı her an onu düşünmektir serdar tuncerinde dediği gibi aşık hiç yalnız kalırmı hafız aşık tek başına bile yalnız kalamayan adamdır ya sevgilinin kendisi vardır yada kendisi mevlana hz leri gibi seslenir iki gecem var ikisindede uykusuzum biri sensiz olduğum gece hasretin bırakmazki gözüme uyku girsin biri senle olduğum gece sen yanımdayken hiç uyumak olurmu ... kimisi yüzünü sevgiliye döner kimisi yüzünü sevgiliye dönmüştür sevgili sana sorucak kederin varmı durur ve aşık yoklar kalbini var der maşuk:yok deseydin yalancısın diycektim sevgilinin yüzünü görünce kalbinde hâlâ dert olan adam aşk iddasında bulunmasın sesini duyunca hayali hatrına gelince kalbini yoklayınca kalbinde hala dert varsa keder varsa gam varsa sen aşık değilsin hafız çünkü sevgilinin derdi öyle bi dert dir ki bütün dertleri siler kaldırıp atar ayrılık hasretlik kar eder bazen cana seher yelinden haber yollar aşık aşığa herşey onu söylemezse o adama aşık denirmi seher yeli güzel bi koku getirse yar oturmuş yele karşı alıp getirdiği koku onun kokusu dimeyen adam ne güzel demiş cemal süreyya iki çay söyler orda birisi açık birini kendi yerine diğerini sevgilin yerine içer bi zaman bana herşey seni hatırlatıyo diyen adam aşık değil unutkandır hiçbirşey seni unutturamıyo diyen adam aşk tan birazcık haberi vardır birazcık haberi oluşu hiçbişey unutturamıyosa onu hala kendisi vardır tam haberi olsa kendiside kalmıycak aşık maşuk varsa hala orda aşık yoktur hafız yok etmiyorsa aşk yoktur
  • kadir dogulu nun alf saclari ile arzi endam ettigi dizi.
hesabın var mı? giriş yap