• real betis üst olsun 298 lira alayım bana yeter.bana şu an tamı tamına 2 gol lazım.
    edit:merak edip soranlar ve geçmiş olsun dileklerinde bulunan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
    sonuç ise deportivo'nun iki topu direkten döndü ve maç alt bitti.alıştım artık son maçın ters bitmesine.kaç gündür sanki birileri bana kamera şakası yapıyor son maçım ve en güvendiğim maç ters bitiyor.pazar gecesi, lyon maçı alt bitti mesela,gündüz ise club bruge maçı alt bitti.
    şaka gibi işler oluyor ve sanki dünya üstüme üstüme geliyor.bir adamın her işi ters gider mi?
  • an itibariyle 10 gün için 23 liram var. hesaplarıma göre 10 günlük açlık sınırım 25. bana da 2 lira lazım.
  • şimdi sana 298milyon dolar versem diğerlerine de vermem gerekir..
  • maliyeti 11 milyar $’dan az hayal kuramadığımdan ötürü ilgimi çekmeyen vasat söylem.
  • bi makalede okumuştum. şahsi olarak bir iş adamının kontrol edebileceği maksimum para miktarı 14-15 milyon dolar civarında imiş.

hal böyle olunca, kendisine epey bi yardımcı ve danışman gerekecek. yormasın bence kendini, 15 milyon dolar da epey iyi bi meblağ. meblağ ne lan? hayatımda ilk kez cümle içinde kullandım :-/
  • ocd'li biri olarak soruyorum: niye 300 milyon dolar değil kardeşim?! o 2 milyon dolar ne olacak? vergiyi mi vereceksin? 250 olsa olmuyor mu? çok gıcık, markette etikete 15 değil de 14,99 yazar gibi ne o öyle? delikanlıysan 300 milyon dolar istersin!

ayrıca boşa bir istek. akp'li bir bakan olsaydın belki r...le alırdın ama şansın yok.
  • ev,yazlık, araba filan tamam ama özel jeti hayallerim bile almadı.hemen yakıtı geldi aklıma vazgeçtim öyle yer etmiş fakirlik
  • sadece 2 milyon farkla hayallerinizi 300 milyona tamamlamak ister misiniz?
hesabın var mı? giriş yap