• ölümsüzlük birçok kişinin hayali. hatta bu hayal için tarihte ne hayatlar ziyan oldu. ama derinlemesine düşününce gerçekten de öyle mi? deli gibi sevdiğimiz bir bilgisayar oyununu oynarken bile 1 hafta sonra sıkılan bizler, gerçekten de ölümsüz olsak mutlu olabilir miyiz?

bugün bir düşündüm. sanırım kendi adıma 150-200 yıl gibi bir süre bana yeterdi. daha fazlasını istemezdim. peki sizin "şu kadar yıl yaşasam bana yeter" dediğiniz yaşam süresi nedir?
  • 100 - 120 yıl arası yaşamak isterdim,.
  • elim ayağım tuttuğu sürece, kimseye muhtaç olmazsam yaşamaya doyamam. dünyayı öğrenmek istiyorum
  • 35 40 yıl
  • ölümsüzlük bulundu arkadaşlar. (bkz: çaycı hüseyin)
    adam her gün ölüyor tekrar diriliyor
  • sağlıkla ve gençlik ile yaşayacaksam 1000 yıl az gelir. off düşündüm de ne güzel olurdu.
  • 70 yeter :)
  • zamandan çok nasıl yaşadığım önemli sanırım benim için. o yüzden koca bir çınar gibi yıllar boyu aynı noktada, tekdüze ve çoğu zaman yalnız yaşamaktansa belki günlük belki haftalık ömrünü istediği yerde geçirebilen, özgür bir kelebek gibi yaşamak isterdim. sözün kısası onlarca ya da yüzlerce yıla ihtiyacım yok, yaşayabildiğimi hissetsem yeter.
  • 7, evet yazi ile yedi.

sonra bir yarisa giriyorsunuz taaa topragin altina girene kadar.
  • a101
hesabın var mı? giriş yap