şükela:  tümü | bugün soru sor
 • p&g'nin sözde promosyon uygulaması. amaci kazanilam puanlarla cesitli hediyeler almak. ancak kimseye ürün yollanmıyor.
 • bana öyle bak, anlamaz bunlar

  (bkz: bana öyle bakma anlayacaklar)
 • banabak uygulamasından 19.04.2018 tarihinde kazandığım yemek sepeti 5 tl kodu bugün kullanmaya çalıştığımda "kupon kodu daha önce uygulandı, tekrar uygulanamaz" uyarısı verdi. yani kod ben kazandıktan sonra başkası tarafından benden önce kullanılmış. koda benden başka kimsenin erişme şansı yoktu. olaya bakın sayın seyirciler. 6000 bks puanımı aldılar, fake kod verdiler.
 • müdavimi olduğum uygulamadır. kazandığım bakslarla instax fotoğraf makinesi almışlığım ve tema fidan bağışı yapmışlığım var. bugün de şoktan 20 liralık pg kozmetik alışverişine sinema bileti veriyormuş. durur muyum ? durmadım bileti aldım hafta sonu bedaveden avengers sonsuzluk savaşına gidiyorum. hebele hübele yapanlar uygulamayı iyi takip etsinler ;) nazar etme ne olur, çalış seninde olur.
 • seçtiğim braun ödülünü 1 hafta içinde yollayan uygulama.
  hakkındaki onca olumsuz yoruma rağmen hiçbir aksilik de yaşamadım ayrıca .
 • p&g şirketinin güzel fırsatlar ve ödüller sunan uygulaması. bu ara müzekart ve shakira bileti kazandırıyor. bana destek olmak isterseniz buraya
 • şu linkten üye olursanız bana 1500 baks size ise hiçbir şey vermeyecek.

  amacım kendisinden instax fotoğraf makinesi kazanmak, sadece bana yardımcı olmuş olursunuz!

  uygulama ile anket soruları cevaplayarak, bazı reklam videoları veya bilgilendirici videolar izleyerek, her gün giriş yaparak bakslar kazanıyorsunuz. bakslar ile bazı ödülleri alabiliyorsunuz. ayrıca çeşitli kampanyalar sonucu indirim veya kupon kazanabiliyorsunuz, mesela geçen gün zaten yapacak olduğum bir alışveriş sonucu 10 tl yemek sepeti kuponu kazandım.

  kullanışlı bir uygulama, umarım bu tarz uygulamaların devamı gelir!
 • gereksiz bir uygulama her gün girildiğinde belirli meblağ 'baks'adında puan türü gibi para veriyor. paralarla bir şey alamıyorsunuz çünkü alınabilecek ürünler sürekli zamlanıyor. alışveriş fişi zımbırtılı bir mevzusu var belirli ürünleri veya belirli markadan alınan bilmem kaç tl'lik fişler için geçerli. format güzel ancak kullanışsız ve kalitesiz.
 • üye oluyorsunuz, "işleminizi şu anda gerçekleştiremiyoruz" diye hata veriyor. geçici bir sorun var herhalde diyip birkaç saat sonra tekrar deniyorsunuz yine aynı sorun. dalga mı geçiyorsunuz? yapacağınız uygulamaya sokayım. beceremeyeceği hizmetleri vaat eden sizin gibi uygulamalar yüzünden insanlar böyle şeylere itimat etmiyor işte. cehenneme gidin.

  tanım: rezil bir uygulama.
 • http://bnbk.in/cgr/vejhn siz indirin ben de nasipleneyim biraz. şimdiden teşekkür ediyorum sayın yazarlar ve çaylaklar.