şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ırkçı bir ekşi yazarıdır kendisi. kendisi de bunu onaylıyor zaten.

buyurun, ırkçı olduğunu söylediği entry.

kendisi de @vieragt adlı yazarla aynı fikirdeyse, o da utanıp siler herhalde. vieragt kürtlere küfürler edip duruyordu, adına başlık açtım, bu suser de onun entrylerini okuyup onaylamış.

ama unutulmasın diye ekran görüntüsü aldım. ırkçı entry

bana küfür ederken bile ırkçılık yapan yazardır kendisi. beni bir terör örgütüyle ilişkilendirecek kadar da çaresizdir. çünkü konuşmayı bilmiyor. cümlesi bile yarım kalmış.ekran görüntüsü
  • ırkçılık kötü bir hastalıktır.
  • bakın bu yazar kişisi, önce ırkçılık yapan bir şahsın arkasında dimdik durarak (ırkçılık yapan kaçtı) kürtlere küfretmenin ırkçılık olduğunu da kabul ederek bende ırkçıyım. demiştir.

olay için (bkz: vieragt nick'li yazarın ırkçı entryleri)

sonra vieragt adlı yazar için açtığım başlığa 2. entry olarak, başlığı açan kaçmış gibi bir entry daha girmiş. daha sözlüğün amacını, ne olduğunu, başlığı açan suserin nereden bakılacağını bilmeyen bir vatandaştır. buyurun bu da o entry #86642116 . akıl sağlığının yerinde olmadığını düşünüyorum.
  • kendisi bir entry de bana böyle küfür ve hakaret etmiştir. #86642648 doğmamış çocuk diye bahsettiği olay ise; kürtlerle ilgili ırkçı söylemleri onayladığı için , (ergen olduklarını biliyorum) inşallah ileride kız çocuğunuz olur ve bir kürtle evlenir, yüzünü yerden kaldırama diye beddua etmemdendir.
  • kendisine mesaj attıktan sonra engellemediğim ama nedense tipik bir çirkeflik örneği göstererek şu entryi de girmiştir. enteresan bir kişilik. #86641922
  • ırkçı bir orospu evladı.

bu orospuları böyle picler doğurup sokağa saldıkları için direk kısırlaştırip cezalandırmak gerekir.