şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bandırmalıların gözlerinden fışkıran bir nefrettir. bandırmalılar tarafından balıkesir insanına yapılan hakaretler ve balıkesir nefreti dolu kalpleri bizi bıktırdı artık ve ekşisözlük aracılığıyla bu nefreti türkiyeye iletmek istiyoruz. sevgili bandırmalılar, balıkesir'i sevmeyebilirsiniz ama saygı göstermek zorundasınız. 1950'lili yıllardan beri anlamsız balıkesir'e yaptıkları bariz hakaretler vardır ve küçümsemeler vardır. bandırmada balıkesirliyim dediğinde bir suratınıza tükürmedikleri kalır. bandırmanın burnu havada ve livatyada çimen insanları balıkesir'i size ezdirmeyeceğiz.

  balıkesir düşmanlığı yapan, balıkesir düşmanlığı yaparak beslenen, balıkesir nefretini her fırsatta kusan dimağnın bir bedeli olmalı...
  bandırmalıların sahip olduğu balıkesir nefretinin bir bedeli olmalı.
  balıkesire her daim çamur atarak çirkefliğin kitabını yazan, hak etmediği halde balıkesir'i hor gören kompleksli zihniyetin bir bedeli olmalı.
  game over.
 • başka şehirlerde de benzerine rastlanılabilecek yerel boyutta olan garip bir nefrettir. örneğin hopa-artvin. bu ilçelerde yaşayanlar bağlı oldukları şehirlerle neyi pay edemiyorlar anlamak mümkün değil. oğlum derdiniz ne sizin? asıl şehir olması gereken bizdik triplerine mi giriyorsunuz? hakkınızın yendiğini mi düşünüyorsunuz? anlatın da bilelim.
 • bandırma atatürkçü
  balıkesir ile akp'lidir.

  ülkenin şu anda içinde bulunduğu durumun adeta kompakt bir demo'sudur.