şükela:  tümü | bugün
  • su ana kadar dinlediginiz her sarkiyi tekrar dinleyip "yok artik!!" dedirtecek kablosuz muzik aleti. kulaklik demek ayip olur. daha once duymadiginiz tum detaylari duyarak size sarkinin ayri boyutunu gosteriyor.

kendi icinde dedicated sub oldugu icin butun midler ve trebler e ozgurluk verip manyak bi tecrube sunuyor. sarkiyi yaparken studyo da nasil dinledilerse ayni kaliteye cikartiyor dense yeridir. bass inanilmaz kaliteli ve hic bir tini bozulmadan duyabiliyorsunuz. bose un yeni cikan 35 ini de denedim ama direk geri verdim. yaninda halt etmis.

h8 ile arasinda gidip geldim. noise cancel ozelligi asiri agri verdigi icin h7 yi sectim. biraz tuzlu olsada, mutlulukta saglikta, huzunde acida yanimda olacak bir es aldim yanima. o yuzden cok canim acimiyor. herkese tavsiye!

edit: su da eklenmeli. 'beats studio' inanilmaz guzel bir kilif, paket, vs ile geliyor. ama 50 dolarlik seyi 400 dolara satiyorlar. 'bose quitecomfort 35' kotu paket, normal kutu ve kotu kablo ile geliyor. daha bi iyi hissediyorsunuz (param pakete, kilifa gitmiyor diye). b&o h7 igrenc kablo ve kumastan torba (resmen buzulu torba kilif) ile geliyor ve iciniz oh cekiyor. param kulakliga gitmis helal olsun diye...
  • 1200 liralık amazon etiketiyle kaldırmış beklemektedir.
  • şu sıralar almayı düşündüğüm iki bluetooth kulaklık var, birisi bu arkadaş, diğeri de bowers & wilkins p7 wireless.

bleutooth on ear veya over ear kulaklıklar active noise cancellation olanlar ve olmayanlar olarak ikiye ayrılabilir. anc olmayanlar arasında da benim için en iyi iki model yukarıdaki paragrafta bahsettiğim şık kulaklıklar.