şükela:  tümü | bugün
  • airpods'un iki kati fiyatiyla guldurmu$tur.
  • hakkında gülünecek tek şey apple'ın izolasyondan bihaber sikimsonik kulaklıklarıyla karşılaştırılmasıdır. çünkü rakipleri bose, beyerdynamic, bowers & wilkins, shure ve benzeri high-end ses sistemi üreticileridir.

bang & olufsen ciddiye alınan tüm audophile sitelerinde her kategoride ilk 10'da görebileceğiniz bir üreticidir.

apple yalakası siteler bile bunu airpods'un lüks alternatifi olarak tanıtırken' bizimkiler airpods'a alternatif diye yazıyor.
  • fiyat: pahalı, daha ucuzları var.
    batarya: iyi, şarj etmeden 3-4 saat gidiyor.
    ses kalitesi: çok iyi, ama yüksek ses almak zor.
    izolasyon: comply foam kullanırsan çok iyi
    tasarım: şekil, dokunmatik kullanım alıştıktan sonra çok kolay.
    ergonomi: kulaktan düşmüyor, iyice yerleştirdin mi varlığını unutuyorsun.
    boyutlar: çoğu muadiline göre daha küçük. şarj kutusu da küçük.
    bağlantı kalitesi: arada sırada milisaniyelik kopmalar oluyor, özellikle şarj azken
    bağlantı gücü: bluetooth 4.2 var. 10-15m 'ye kadar kopmuyor.
    uygulama: güzel bi app. yapmışlar ama kullanılabilirliği zayıf.
    telefonla görüşme: idare eder, gürültülü ortamlarda iyi değil.
  • 2 ay önce eşime hediye olarak satın almıştım.
    ama 1 hafta dolmadan iade ettim.
    ses kalitesine diyeceğim yok, ama telefon görüşmesi yapmak işkence.
    ya kapalı ortamda olacaksınız ya da kulaklık ile görüşme yapmayacaksınız.
    sokakta, yanınızda insan varken, ne bileyim trafikte vs.. kesinlikle telefon görüşmesi yapamıyorsun, çünkü karşı tarafın sesini duymak imkansız.

sadece müzik dinlemek için alınacak bir kulaklık değil, çünkü parası fazla.
    bu kulaklığa bu kadar para verene kadar sennheiser'in wifi kulaklıklarını almak daha mantıklı.
    sahibinden.com'da bir sürü beoplay e8 var satılık, adım gibi eminim hepsi sırf gürültü yüzünden telefon görüşmesi yapamadıkları yüzünden satıyor.
    kısaca ses kalitesi için tek başına alınmaz.
  • yarın 80 frank'a, yani 480 tl ye almak üzere oldugum kulaklık. kullanıcı tavsiyelerini severek kabul edebilirim