şükela:  tümü | bugün soru sor
 • kulakiçi b&o modeli, 249 euro olarak fiyatlandırılmış.

  http://beoplay.com/newheadphones
  http://www.bang-olufsen.com/…2013-beoplay h3-h6.pdf
 • hepsiburada üzerinde satışı olan grisi elde kalan lg promosyonu olduğundan diğer renklerden misliyle ucuzdur. lg mağazalarında da bulunabilir.

  koss portapro kullanıyorum yıllardır. sesine hastayım da dışarıda kendimi uzaylı gibi hissediyorum. bir de kafa ayarını hafif moda getirseniz de kulağa fazla baskı uyguladığından ağrı yapıyor. bu arkadaş da elime bugün geçti. şimdi kulağımda. sese renk katmaktansa olduğu gibi veriyor denebilir. en yüksek volümde bile çatlama yok. 200 lira dolaylarında en iyi kulaklıklardan biridir herhalde. alın, aldırın.
 • normalini bilmem ama anc modeli sadece apple ile uyumludur.
 • premium sınıfta hifi seviyesinde kulak içi kulaklılar.

  japon ekolüne benzer bir ses karakteristiği var. bilindiği gibi japon hifi sistemleri gösterişe kaçmayan, dengeli çıkış verirler. b&o da bu ekolden yürümüş. sahnenin genişliği, detay seviyesi ve geniş spektruma yayılmış denge bakımından ait olduğu premium sınıfın hakkını veriyor. ancak bu aşırı dengenin bir yan etkisi de var: bass ve davul üzerine yürüyen yüksek tempolu/şiddetli şarkılarda gerekli fun factor'ü tam anlamıyla yaşatamıyor. örnek verecek olursak gürültülü ve hızlı bir metal şarkısı çalmaya çalışan smokinli bir ingiliz aristokratı gibi kalabiliyor. yanlış anlaşılmasın, kötü denecek en ufak bir yönü yok. sadece karakter olarak bu kulaklıklar ile dengeli jazz/klasik eserlerin tadı daha fazla çıkar. bass'ları biraz daha şiddetli verebilseydi rock/metal için piyasadaki belki en iyi tercih olacaktı.

  ergonomi olarak uzun saatler boyunca yormadan kullanılabilir ki kulak içi kulaklıkların en büyük sorunlarından biri olan yarım saat sonra kulak ağrısının minimumda tutulduğu hatta sıfıra yaklaştığı bir model.

  epeydir sahibim bu kulaklığa ve büyük keyifle kullanıyorum. iyi bir usb dac (bkz: audioquest dragonfly red) ya da flagship bir telefonla kullanmayı ihmal etmeyin. çıkış o kadar detaylı ki kötü dac'ın kusurunu fazlasıyla gösteriyor.
 • şu sıralar kenarda köşede çin malı kulaklık parasına bulunabilen iem.

  ne olduğu belli olmayan, kulağınızı yara yapacak kulaklıklar yerine tercih edilebilir.