şükela:  tümü | bugün
 • bang & olufsen markasına ait kablosuz kulak içi kulaklık. şık bir şarj istasyonuyla beraber gelmektedir. kendisine yeni sahip olduğum için vaat edilen 5 saatlik kullanımı karşılıyor mu henüz bilmiyorum.

  ses kalitesi iyi, önceden sennheiser cx300 kullanıyordum o da çok iyiydi ancak aradaki farkları detaylı anlayabilecek ve anlatabilecek bir audiophile olmadığımdan iyi müzik dinlenebiliyor demekle yetinmek durumundayım.

  kablosuz olması haliyle en büyük özelliği, telefonla kolaylıkla eşleştirilebiliyor. beoplay diye de bir uygulaması var, onun üzerinden ekolayzer ayarı yapılabiliyor.

  kesinlikle ağır değil.

  kulaklıkların yan taraflarında mıknatıslar var. bunlar, kulaklığın hem şarj istasyonuna tık diye oturmasını sağlıyor hem de kullanmadığınız zamanlarda boynunuzda umarsızca salınmak yerine iki uç birbirini çekerek şık bir aksesuar gibi durmasını sağlıyor.
 • tamam pahalı. fakat hem çok şık, hem de ses kalitesi olarak oldukça yükseklerde. dinlerken pek bir keyif alıyorum. ergonomi olarak sıkıntıları yok değil zira benim kulak yapıma in ear kulaklıklar uyuyor fakat başlık sayısı alternatifli olarak verilse de uyum sağlayamama riski var gibi.
 • (bkz: apple airpods)