• geleceğin müziğinden ufak bir kesit. 2150'lerde falan müziğin evrimi anlatılırken bu şarkıdan bahsedilecek. yani bana öyle geliyor.
  • müziğinden çok anlamıyorum ancak klip şahane.

edit: olm klip şahane deyip izleye izleye şarkıyı da sevmeye başladım ya lan.
  • youtube'taki videosunun altında şöyle bir yorum okuduğum parçadır:

"adnan oktar hocamız bile bangarang dinliyorsa , bu dinlenir.? evet evet dinlenir."

gerçekse çok komik.

not: şarkı enfes, klip de öyle.
  • dubstep denen muzik turuyle tanistiktan sonra bir turlu dinlemeyi birakamadigim sarki. bagimlilik yapiyor resmen. sabah uyanmak icin alarm muzigi yapmayin ama sakin, cumartesi sabahinizi katledebilir.
  • çok duygusal bir klibe sahip skrillex parçası. her izlediğimde bir garip hissediyorum, onun dışında parça cidden bombalar bombası*.
  • bi aralar bende kalan bir arkadasimin alarm müzigiydi.. yemin ediyorum uykuluyken insanin beynine bundan fazla eden bir parca daha biliyorum ben.
    sans eseri demin caldi bir yerde de tüylerim diken diken oldu telefonu carpasim geldi biyerlere. öyle bir etki yaratiyor iste.
  • peter pan kitabına özgü bir kelime.
    bir tür savaş çığlığı.
  • bir de güzel klip çekmiş efendiler.
    buradan izlenebilir.
  • skrillrex'in sevebildiğim tek eseri oldu; ve hatta sevebildiğim tek dubstep sanırım. bunu yapan adam daha iyilerini de yapmıştır diye bir dinledim ancak melodik olan tek parça bu sanki.
  • insanı uyandıran, kendine getiren bir parça. koyu bir çay, şekersiz filtre kahve gibi.
hesabın var mı? giriş yap