şükela:  tümü | bugün
 • çin menşeli, bedava kargo olayıyla dealextreme'i andıran alışveriş sitesi. fiyatları uygun olmakla beraber, henüz ürün yelpazesi yeteri kadar geniş değil. http://www.banggood.com/
 • dealextreme ve muadilleri benzeri bir uzakdoğu alışveriş sitesi. fiyatları nispeten daha uygun. 1 kere alışverişim oldu burdan, yaklaşık 30 günde siparişim elime ulaştı. canlı yardım olayı da gayet kullanışlı.

  şimdilik tavsiye edebilirim. 83 dolara 7 inch android tablet satıyolar la!

  http://www.banggood.com/…_1-8gb-tablet-p-52643.html
 • ucuz çin malı rc model, oyuncak ve daha neler neler satan çin menşeili bir internet sitesi ve yaptığım alışverişler sonucunda ciddi olduğunu düşündüğüm bir firmadır.
 • kendilerinde pahalı, fakat başka bir çin sitesinde 20-30 $ daha ucuz olan bir ürünün ucuz olan sitedeki linkini alıp bu abilere gönderdim 15 gün sonrasında fiyatı ucuz sitedekinden bile ucuz yaptılar.birde bildirim e-postası atmışlar.
 • goodluckbuy.com dan sonraki favori uzakdoğu alışveriş sitem. iki site arasında inanılmaz fiyat farkı olabilyior aynı ürünlerde. o yüzden karşılaştırmasız almayın.
 • %5 indirim kodu için;

  b185f7 (hepsi büyük harf ama küçük de olabilir bilemedim)

  kodunu kullanabileceğiniz site. (indirimli ürünlerde geçerli değildir)

  tüm ürünlerde indirimli kodu almak için siteye üye olduktan sonra sitenin sağ altından join our community yazan yerden newsletter'a üye olursanız %5 indirim kodunu gönderiyorlar.

  banggood
 • ismi itibariyle başka tür bir siteyi anımsatıyor.
 • siparişimi 1.5 ayda getirmiş asyalı bir elektronik alışveriş sitesidir.

  yalnız kullanım kılavuzu çince.
 • %5 indirim istenirse coupon code bölümüne bestbg kodunu yapıştımak gerekir.
 • elektronik müh. okuyan kuzenimin ödevi için burdan sipariş verdik. oyuncak araba yapmak için dandik bir kit falan aldık işte. 1 ayda falan geldi. gayet dandik bir korumayla ve poşetle geldi.

  neyse bunu geçtim. yanında da power bank 5600mah'lik external batarya sipariş ettik. aynı ürünün 2000 küsür mah'lik olanlarını teknosa'da falan görüyordum, 45 lira falandı. ben 5 dolara falan sipariş verdim bunu. öbüründen bu da geldi. bu da aynı şekilde dandik bi poşette geldi kutu mutu yoktu. benim için sıkıntı yok tabi. ama kullanılmış bi ürün olması biraz sıkıntı yarattı. üstü falan çizilmiş alt kapağı tam kapanmıyor, usblerden biri çalışmıyor. ama telefonu şarj ediyor mu ediyor. içinde iki tane pil var. muhtemelen 2000 küsür mah'lik olanların içinde 1 tane var aynı pillerden. çok önemsemedim tabi, zaten ucuz bi ürün ama dealextreme'den alırım bi daha böyle bir şey alacak olsam. ayrıca ürün isveç'ten postalanmış ilginç bir şekilde.

  bu arada alet gayet iyi çalışıyor, ihtiyacımı karşıladı. tek sıkıntısı içinden çıkan usb'nin bozuk çıkması ve fiziksel hasarı. ama kendi şarj aletinizin usb'siyle ya da arkasındaki micro usb çıkışıyla telefonunuzu şarj edebilirsiniz. hatta iki telefonu aynı anda da şarj edebilirsiniz.