şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: banço)
 • android'de gordugum bi sosyallesme zimbirtisi.. anladigim kadariyla facebook veya twitter hesabi gerekiyo kullanmak icin.. facebook yok zaten eskiden alip nerdeyse hic kullanmadigim twitter hesabi bi ise yaradi ilk defa.. lokasyonunuza yakin kim varsa bu uygulamadan goruyorsunuz sayesinde.. yayginlasirsa durakta asik oldugunuz kizi bulmak mumkun gibi.. basaksehirde yakin cevrede 20'nin ustunde kisi cikti bu uygulamayi kullanan.. profiline tiklayinca twit'leri geliyo dogrudan kendi profil seysini cozemedim henuz.. kendi icinde mesaj da atabiliyosunuz falan.. neyse ben sosyal ag'dan anlamam, android markette editorun tavsiyesi diye yukledim sikintidan.. ios symbian windows mobile destekliyo mu, yani whatsapp gibi ortak platform mu bilmiyorum ama yakin cevremdekilerin yarisindan fazlasi kizdi, android kullanan kizlari gormek mutlu etti beni:) hadi size iyi sosyallesmeler..

  edit: yanlis alarm.. birkac twite baktim buradaki profillerden, ayfonumla atesime baktim falan diyen biri cikti. yamulmuyorsam en azindan ios da kullaniyor bu platformu. ben de sevinmistim android kullanan kizlar var cevremde diye. niye seviniyosam..
 • milletin panpiş fotoğraflarını nasıl jeoloke edip twitpiclere attığını ve bunu herkese yaydığını göstermesi açısından çok tehlikeli.

  ayponları pompoş kızlarımız ellerine aldıklarında evlerini, fotoğraflarını, hallerini haritalarla ortaya dökmüşler.

  kötü ama modern bir barda kopyası çekmek için geriye kalan şeyler, sadece, ama sadece:

  kötü niyetli 3-5 sakallı uyuşturucu müptelası, birkaç kamera ve el göz bağı.
 • leonard cohen'in old ideas isimli albümünden bir şarkı.

  there's something that i'm watching
  means a lot to me
  it's a broken banjo bobbing
  on the dark infested sea

  don't know how it got there
  maybe taken by the wave
  off of someone's shoulder
  or out of someone's grave

  it's coming for me darling
  no matter where i go
  its duty is to harm me
  my duty is to know

  there's something that i'm watching
  means a lot to me
  it's a broken banjo bobbing
  on the dark infested sea
 • gayet sıkıcı bir sosyalleşme uygulaması ki aslında sosyalleşme uygulamalarını toplayan kim var kim yok ortaya sunan bir uygulama. şahsen ben beğenmedim, yakınlarda ne kadar ateşli kız varsa girdim profillerine hatta twitterdan rt veya mention da yaptım ama tık yok. kız tavlayamayacaksam napayım sosyalliği cart curtu.
 • beyaz türkler içindir.
 • perdeli cümbüş tanrı melankolinin tebliği için görevlendirmiş keman ile onu.
 • çok tehlikeli(!) bir sosyal medya aracı. zira bu uygulama ile insan komşusunun özel hayatını bile öğrenebilir duruma gelebiliyor.

  kısaca, facebook, instagram, twitter, fousquare uygulamalarını programa bağlayıp harita üzerinde dolanıyorsunuz ve program size sizin arkadaşlarınız başta olmak üzere, arkadaşlarınızın arkadaşları seviyesine kadar insanları harita üzerinde, geçmiş check-in'leriyle birlikte önünüze sunuyor.

  http://ban.jo/about/
 • afrika kökenli telli amerikan çalgı aleti. country denilen müziğin assolisti, bizdeki bağlamanın amerikan versiyonu yani.
 • afrika kökenli bir çalgıdır. afrika-amerika arası köle göçü ile amerika'da kullanımı yaygınlaşmış ve bir çeşit "halk enstrümanı" halini almıştır. country ve blues icralarla özdeşleşmiştir.

  bir de ilk enstrümanı banjo olan bir adamı müzik dünyasına katmasıyla bilinir -ya da pek bilinmez- ki o adam için bakınız: syd barrett