şükela:  tümü | bugün
  • "16 yıl boyunca bank asya’da genel müdür yardımcılığı yapan ali fuat taşkesenlioğlu, spk başkanı olarak atanması"
    diye de düzeltelim.

*fetö'den hoca efendi evresine geçildi de benim mi haberim yok?

spk başkanlığına ali fuat taşkesenlioğlu'nun atama kararı resmi gazete'de yayınlandı. spk başkanlığına ali fuat taşkesenlioğlu'nun atama kararı resmi gazete'de yayınlandı. taşkesenlioğlu, 6 ocak 2012’ye kadar bank asya’da genel müdür yardımcılığı görevini üstlenmişti.

sermaye piyasası kuruluna (spk) ilişkin atama kararı resmi gazete'de yayımlandı.

resmi gazete'de yayımlanan karara göre, boş bulunan spk başkanlığı görevine ali fuat taşkesenlioğlu atandı.

söz konusu atama 6362 sayılı sermaye piyasası kanunu'nun 119'uncu maddesine göre bakanlar kurulunca kararlaştırıldı.

detay
  • bu adam aynı zamanda hakan atilla'yı abd'ye gönderen adamdır. vay arkadaş ya.
  • gerçekten çok enteresan bir durum. yahu bank asya'da en ufak hesabı olan adamı işinden, evinden ediyorsun. orada 16 yıl yöneticilik yapmış adamı spk'ya başkan atıyorsun. 16 yıl arkadaş 16 yıl. adamın %1 bile olsun fetullahçı olmama ihtimali var mı?

aynı adam herhangi muhalif bir partiye üye olsa bugün tüm gazetelerde "eski fetöcü yönetici x partisine üye oldu, fetö x partisi el ele" diye manşetler çıkar, 45 farklı tartışma programında saatlerce tartışılırdı.

hadi bunları geçtim diyelim ki bu beyefendi tertemiz, pırlanta gibi bir adam, 80 milyonluk memlekette kimse mi kalmadı? spk'ya başkan olabilecek fetullah bağlantısı olmayan ikinci bir aday hiç mi yok? vah ki ne vah...vallahi ayakta alkışlıyorum.

ek: veresiyesatan nickli yazar'ın altta belirttiği üzere beyefendinin kardeşi (bkz: zehra taşkesenlioğlu)'imiş. ne diyelim sözün bittiği yerdeyiz, türkiye için hayırlı uğurlu olsun.
  • sadece bu bankada hesabı var diye hapishanede yatan insanlar varken , bu adamlar hem üst düzey yöneticilik yapıp hem de hiçbişeye bulaşmamışlar demek mi oluyor bu karar.
  • ülkede çamurun diz boyundan aşıp, gırtlağa kadar geldiğinin naçizane göstergesi haberdir.

bu o adamlara gelsin
  • fetöyle mücadelenin bir kandırmaca olduğunu iyice belli etmiştir. rüşveti veren, ben döndüm diyen daha da iyi makama geliyor. bir de başkaları hakkında şahitlik ediyor. ağababaları reisçi oldu ( 15 temmuz sonrası döndü,17 aralık değil) keyfine bakıyor.
    (bkz: hüseyin gülerce)
  • rezalet gibi rezalettir.
    bu da kardeşi:
    (bkz: zehra taşkesenlioğlu)
  • ak partiliyse demek ki.

biliyorsunuz onlar sütte çıkmış ak kaşık. herkeste leke var onlarda yok. adamın cemaatçi olmama ihtimali var ama bu kadar sene çalışmış adamı atamak da çok ayıp bir şey. başka adam mı yok? yada daha torpilli başka ak partili yok muydu ?