şükela:  tümü | bugün
820 entry daha
  • 1 milyon doları ingiltere’nin en güvenilir bankasına yatırıp o parayı unuturum.

kalan 4 milyon tl’nin 1.5-2’sini villa, araba vs lüks harcamalara ayırırım.

kalan paranın 2’sini faize yatırırım. ordan gelecek gelirle stressiz bir şekilde okurum, gezerim, hayatımı yaşarım. 2 milyon tl’nin aylık faizi yaklaşık 45 bin tl eder.

yaşım ilerleyip olgunlaştığımda kenarda duran paramla ne istiyosam onu yaparım.

herkes anında yurtdışına kaçarım hemen vize alırım gibi şeyler söylemiş ama para olduğu müddetçe istanbul dünyanın en güzel ve yaşanılır şehirlerinde zirveye oynar.
  • önce parayı dolara çevirip,sonra ne yapacağımı düşünürüm.

malum ekonomimiz çoh iyi...
  • amerikaya yerleşirdim tamamen ve stanford'a girmek için çabalardım ev tutardım en güzelinden ve ivy league kasardım.
  • tatil.
    land cruiser
    r1200r
    cnc dik işleme
    cnc torna
    tatil
    tatil
    tatil
    tatil
    bir daha tatil.
  • önce bankayı arar gelen paranın kaynağını öğrenir, daha sonra da bana ait olmadığını yazılı bir dilekçe ile bankaya bildiririm. dilekçemin kopyasını alırım, savcılığa başvururum.
  • enflasyon oranina ve hangi yilda oldugumuza bagli.
    muhtemelen bu ilk oldugunda dolara cevirip yaklasik 1000-2000 dolar civari bir paraya sahip oluruz.

bu arada 90'larda bir cok kimsenin yasadigi ama sonucunda kayda deger hicbirseyin olmadigi bir durumdur hesapta 10 milyon tl olmasi.
  • ne kadar beleşçi bir millet olduğumuzu ortaya çıkarmış forum başlığı.

herkes paranın bir yerden geldiğini varsaymış. 'hedeflediği birikime ulaştığını' kimse de düşünmemiş. hep beleşçilik hep...
  • 1- barı açmak
    2- ayla'yla aramı düzeltmek
    3- babamı yanıma almak
  • monster marka 99.999'tllik oyun laptopını alırım*. en son donanımlarla da güzel bi masaüstü pc toplarım. kalanı da dolar yapar faizini yerim. böyle düz bir adamım.
83 entry daha