şükela:  tümü | bugün
  • yakında duyarsak şaşırmayacağım, ekonomik çöküşün bir sonucu. tek üretimi beton olan ülkenin girdiği bok cukurundan çıkamayacağını düşünürsek bu mükemmel yönetim zihniyeti ile tam olarak örtüşür. kendi yandaşları haricinde ne varsa el koyarlar ve birde bunu iş yapmış gibi gösterirler.
  • felaket tellallarının gündemi.
  • imkansızdır.
  • önce devlet dolarla anlaşma yapmayı bıraksın. bugün aselsan 4 milyon dolar değerinde milli savunma bakanlığıyla yeni bir iş anlaşması yapmış. lan neden dolarla yapıyorsunuz? altınla yap, senetle yap hatta sonra neymiş yerli ve milli paraymış, dolarlarınızı satınmış önce sen bi olaya el koy!
  • eğer olursa devlet başındaki kişiler tarafından kovalanıp dövülmem ile sonuçlanacak iştir. zannediyorum suserlerin çoğu gibi benim hesaplarımın durumu da öyle acı ki devlet büyükleri görse sınır dışı edebilirler
  • valla iş bankasına toplam 30000 borç var. ziraat bankası 16000. halkbank da 8000 kadar. el koysalar da kurtulsam.
  • (bkz: gelir vergisi)
  • asla olmayacak harekettir. hatta bırakın mevduat hesaplarını, döviz hesaplarına bile el konulamaz. bu bütün sistemin iflas etmesi demektir ki, çok uzun yıllar boyunca acısını çekeriz.
  • döviz hesapları bakımından gerçekleşmesi hiç de sürpriz olmaz. tabi bu karşılıksız el koyma olmayacak. devlet belirlediği kurdan dövizinizi satın alacak. e biraz zararınız olacak ama, paranız uçup gitmeyecek.
  • trolluk yapacağım eleştiri yapacağım diye ipin ucunu kaçıranların düşüncesi. o kadar da değil. abartmayın bu ülke ne ekonomik krizler gördü kimsenin malına el konulmadı. muhtemelen vergiler dahada ağırlaştırılır. en fazla yapılacak olan budur.
    not : saçma sapan akplisin chp lisin diye mesaj kutumu yeşillendirip durmayın. eğriye eğri doğruya doğru yorum yapıyorum diye 2 aylık yazarlığımda bir akp li çomar yapıyorlar bir chp li dinsiz.
    not2: partisiz seçmen