şükela:  tümü | bugün
  • doğal güzel, esmer, kuzgun renkli düz saçlı, dolgun dudaklı, fit, elinin lezizliğini hem güneydoğu mutfağından hem de iç egeden almıştır, on parmağında on marifet, ailesinin tek çocuğu, 25 - 30 yaş arasında olup avrupa yakası'ndaki bir sanayi bölgesinde bal arısı gibi çalışıyorsa müşterileri tarafından her allahın günü birilerine uygun görülür ve evlendirilmeye çalışılır. lakin kendisi pek evlenmeye niyetli değildir. kalbinin diğer yarısı arap yarımadasındadır.

özlenendir. geçmişteki gibi buluşup uzunca vakit geçirmek istenendir, dupnisa'ya ilk kez yanında o varken gidilendir, belki bir gece astral seyahatte denk gelinir.
  • tarihini hatırlayamamakla birlikte oldukça uzun süre önce denk geldiğim belki de 2008 veya 2007 olabilir bilemiyorum, yurt dışı menşeili bir araştırma bankacı kadınların yüzde 70’inin boşandığını söylüyordu. sebebi için nasıl bir açıklama yapmışlardı hatırlamıyorum. doğruluk payı var mı onu da bilmiyorum. lakin iki tane boşanmış kadın bankacı tanıdığım var.
    öyle işte, esenlikle.
  • özel bankalarda oldukça güzel yüzlü, kibar ve sempatik, devlet bankalarında ise bir o kadar çirkef, umursamaz ve iticiler. devlet memuru nihayetinde çok da bir şey beklememek gerekir.
  • 10 bin ihtiyaç kredisi çekeyim diye gidip dubleks rezidans alabilecek krediyi saplama kabiliyetine haizdirler. çok datlular
  • işe alırken özellikle güzel , alımlı, bakımlı olanı tercih ediliyor. bir arkadaşım bu yüzden elendi. diyemedim de boşuna gitme.
  • faiz koyarlar.
  • sürekli oturdukları için kalçaları yuvarlaktır bir çoğunun.
  • eski bir bankaci erkek olarak söyleyebilirim ki imaj kadar kendileri de ateslidir. ama genel merkez calisanlari ve şube calisanlari olarak ikiye ayirabilirim. oyum genel merkez çalışanlarına
  • nedense hic samimi gelmezler
  • içlerinde gerçekten de çok çalışkan ve işini layıkıyla yapanlar olmasına rağmen tüm gün sosyal medyada dolanan, online alışveriş yapan, çocuğunu ya da çocuklarını hatta kocalarını anlatmaktan bıkmayanları vardır ki allah onlarla çalışanlara sabır versin. arşive girmezler, bütün dış ya da amelilik gerektiren işleri erkeklerin yapmasını beklerler. zırt pırt çocuklarını bahane edip izin alırlar. kadın çalışan ağırlıklı şubelerde çalışanlara allah iki kat sabır versin. dışı seni içi de onlarla birlile çalışanları yakar.