• bir çoğu aldığı tüm maaşi saça başa makyaja yatırıyor zannımca mecburi olarak. maaşi bu hanımların 18 katı olan müşterilerden bile daha gösterişli giyiniyorlar nedense. hele o 85 cmlik topuklar, ağir parfüm ve kalem etek kombinasyonu yokmu...
  • faiz koyarlar.
  • sürekli oturdukları için kalçaları yuvarlaktır bir çoğunun.
  • eski bir bankaci erkek olarak söyleyebilirim ki imaj kadar kendileri de ateslidir. ama genel merkez calisanlari ve şube calisanlari olarak ikiye ayirabilirim. oyum genel merkez çalışanlarına
  • nedense hic samimi gelmezler
  • özgüvenli ve çok hoş kadinlardir
  • içlerinde gerçekten de çok çalışkan ve işini layıkıyla yapanlar olmasına rağmen tüm gün sosyal medyada dolanan, online alışveriş yapan, çocuğunu ya da çocuklarını hatta kocalarını anlatmaktan bıkmayanları vardır ki allah onlarla çalışanlara sabır versin. arşive girmezler, bütün dış ya da amelilik gerektiren işleri erkeklerin yapmasını beklerler. zırt pırt çocuklarını bahane edip izin alırlar. kadın çalışan ağırlıklı şubelerde çalışanlara allah iki kat sabır versin. dışı seni içi de onlarla birlile çalışanları yakar.
  • beyaz gömlek siyah etek siyah çorap siyah topuklu ayakkabı canlandı:)
  • hoslandigim kadinlardir hele bir de frenchli elleri varsa tadindan yenmez :p izmirden varsa bi mesaj kadar uzaginizdayim:)

not: izmirde bir uretim muhendisi
  • amerikadan ziyarete geldim ve bankaya da ugradim. makine muhendisligi okuyup ve yillardir calistigima kufrettim tekrar. :)
    neyse bankaci bayanlar yesillendirsin.
hesabın var mı? giriş yap