şükela:  tümü | bugün
  • hoslandigim kadinlardir hele bir de frenchli elleri varsa tadindan yenmez :p izmirden varsa bi mesaj kadar uzaginizdayim:)

not: izmirde bir uretim muhendisi
  • sürekli bir banka ürünü itelemek için şirinlik yapanlar çok samimiyetsiz geliyor, ama gerçekten hoş sohbet olanları da var.
  • verdiklerini faiziyle geri alırlar.
  • sektörden bir erkek olarak her zaman itici gelmişlerdir. hoş erkekler de aynı. tereciye tere satmalarına ayrı ayarım. ulan ikimizde aynı bokun lacivertiyiz. bu samimiyetsiz davranışları bari bana yapma. yemek aralarında bankacıların olduğu masaya uzakta oturuyorum veya kulaklıklarımı takıyorum. hedeften, ay şu dizi çok güzel den, geçen akşam xxx pub a gittikten başka muhabbet duymadım bugüne kadar.
  • geneli finansa dair bir bok bilmez.
    herhalde vitrin süsü niyetine işe alınıyorlar.
  • çalışma koşulları saygınlıklarını yitirmelerine neden olmaktadır.

düzeltildi.
  • bu beyaz gömlekli ablalar üçlü dörtlü gruplar halinde bozcaada’ya, kaş’a geliyorlar. içlerinden birisi sevgilisinden ayrılmış, onu teselli edip dönüyorlar.
    (bkz: haftasonunu birleştirmek)
  • verseler de almayın, faiz uygularlar.
  • hayalimde bir bankaci kizla evlenmek var. ne guzel hergun ekonomi konusuruz.dolar noldu ? altin yukselir mi? ne guzel valla .
  • bekar olanları fotokopi için veya evrak almak için ayağa kalkıp yürüdüklerinde normal yürümezler:) sanki podyumda yürüyor:) zaten gün içinde 2-3 kez ayağa kalkarlar... özel bankalardakilerin çoğu güzeldir. kamu bankalarındakiler genellikle senli benli konuşabilirler...ne yapıyoruz bu durumda? konuşmasını düzeltiyoruz...